„Staneš sa ženou môjho života? Povedala ÁNO. Stalo sa tak, v Bosne/Tuzle, okolo polnoci, na jej obľúbenom mieste. Do poslednej sekundy netušila, že ten prsteň som od štvrtka nosil pri sebe. Bolo to krásne, emočné, a také prirodzené. Na tento moment som čakal celý život a poviem vám tak, že pokľaknúť pred ženou môjho života a požiadať ju o ruku, je neopísateľne najkrajší pocit, aký som zažil,“ napísal raper pod fotku s Jasminou, na ktorej sa pochválila zásnubným prsteňom. 

Dvojica sa nedávno zasnúbila.
Dvojica sa nedávno zasnúbila.
Zdroj: Instagram P.V.

Ešte pred zásnubami sa zamilovaný párik pochválil kúpou domčeku blízko Bratislavy. Zdá sa, že dvojica sa tam chce usadiť a plánovať rodinku. Jasmina prezradila svoje veľké prianie. ,,Milujem Vianoce, aj čas pred Vianocami, a po Vianociach," začala moderátorka. ,,Viem, že môžem sama, ale netrúfam si na niečo také veliké, ako je v mojich predstavách. Chcem, aby všetky deti, dospelí, mačky, havinovia – všetci na chvíľu zastali a usmiali sa keď pôjdu okolo,” odhalila svoje prianie.

Bude veľa tej roboty!
Bude veľa tej roboty!
Zdroj: MARTIN DOMOK

No zdá sa, že Rytmus bude mať ped Vianocami plné ruky práce a uvidíme, či sa kráska pochváli vysvieteným hniezdočkom lásky. Tak čo Rytmus, ideš do toho? Alebo si dvojica zavolá posily, my sme pátrali a na Slovensku sa nachádza hneď niekoľko firiem, ktoré vám domček ozdobia. Ceny sa pohybujú od stoviek až k tisíckam eur. Záleží na tom, ako veľký dom máte a čo všetko si chcete dať ozdobiť. Vyzerá to tak, že sa raper musí buchnúť po vrecku. A to sme ešte zabudli na spotrebu elektriny.