„Staneš sa ženou môjho života? Povedala ÁNO. Stalo sa tak, v Bosne/Tuzle, okolo polnoci, na jej obľúbenom mieste. Do poslednej sekundy netušila, že ten prsteň som od štvrtka nosil pri sebe. Bolo to krásne, emočné, a také prirodzené. Na tento moment som čakal celý život a poviem vám tak, že pokľaknúť pred ženou môjho života a požiadať ju o ruku, je neopísateľne najkrajší pocit, aký som zažil,“ napísal raper pod fotku s Jasminou, na ktorej sa pochválila zásnubným prsteňom. 

Dvojica sa nedávno zasnúbila.
Dvojica sa nedávno zasnúbila.
Instagram P.V.

Ešte pred zásnubami sa zamilovaný párik pochválil kúpou domčeku blízko Bratislavy. Zdá sa, že dvojica sa tam chce usadiť a plánovať rodinku. Jasmina prezradila svoje veľké prianie. ,,Milujem Vianoce, aj čas pred Vianocami, a po Vianociach," začala moderátorka. ,,Viem, že môžem sama, ale netrúfam si na niečo také veliké, ako je v mojich predstavách. Chcem, aby všetky deti, dospelí, mačky, havinovia – všetci na chvíľu zastali a usmiali sa keď pôjdu okolo,” odhalila svoje prianie.

Bude veľa tej roboty!
Bude veľa tej roboty!
MARTIN DOMOK

No zdá sa, že Rytmus bude mať ped Vianocami plné ruky práce a uvidíme, či sa kráska pochváli vysvieteným hniezdočkom lásky. Tak čo Rytmus, ideš do toho? Alebo si dvojica zavolá posily, my sme pátrali a na Slovensku sa nachádza hneď niekoľko firiem, ktoré vám domček ozdobia. Ceny sa pohybujú od stoviek až k tisíckam eur. Záleží na tom, ako veľký dom máte a čo všetko si chcete dať ozdobiť. Vyzerá to tak, že sa raper musí buchnúť po vrecku. A to sme ešte zabudli na spotrebu elektriny.