Testy na koronavírus svedomito podstúpilo už niekoľko známych celebrít, medzi ktorými je najnovšie aj nemecká topmodelka Heidi Klum. Pred nekoľkými dňami dokonca kvôli chorobe opustila natáčanie známej talentovej súťaže, kde si už po niekoľkýkrát sadla na porotcovské kreslo. Nákazu novým vírusom ihneď zamietla, mysliac si, že ide len o chrípku a zažívacie ťažkosti. Po zhoršujúcich sa príznakoch sa napokon rozhodla otestovať spolu aj so svojím manželom Tomom Kaulitzom.

Manželia tak v týchto dňoch čakajú na výsledky, pričom sú v oddelenej karanténe. "Posledný týždeň som chorá, rovnako ako aj môj manžel, ktorý sa pred pár dňami vrátil z koncertného turné. Aby sme chránili jeden druhého, čakáme na výsledky v oddelenej karanténe. Aj keď by sme veľmi chceli byť spolu, je teraz dôležitejšie urobiť správnu vec a snažiť sa zabrániť akémukoľvek riziku," píše na svojom Instagrame čerstvo vydatá modelka.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Like many of you, I also have been sick all week and, unfortunately, my husband who returned from his tour a couple of days ago is also feeling ill. To be safe, we are staying apart until we get the results of our Coronavirus tests (that we were finally able to get today) back. We don’t want to spread germs and risk others getting sicker... even each other! As much as I want to embrace him and kiss him, it is more important to do the right thing and not spread further. ❤️ These are strange times... but in these moments, you remember what’s really important- the people you love and keeping them safe. Social distancing is what we all need to do right now to be responsible citizens of the world. We are all in this together and it is up to us to protect our loved ones, and our neighbors and our communities. Please listen to the officials and stay at home if you can and physically distance yourself from other people… especially if you are not feeling well. I see all the beautiful things people are doing for each other all over the globe and that gives me hope! Sending all of you love and positivity and healing vibes… together we can get through this but we need to be proactive so that we can all have a bright and healthy future. 🥰😷✌🏻🧼❤️ #socialdistancing #washyourhands #stayput #bekindtoeachother

Príspevok, ktorý zdieľa Heidi Klum (@heidiklum),

"Práve v týchto chvíľach si máme možnosť uvedomiť, čo je v skutočnosti dôležité- ľudia, ktorých milujeme a ktorých chceme udržať v bezpečí. Spoločne to dokážeme, musíme byť iba vytrvalí, aby sme sa dočkali svetlejších a zdravších zajtrajškov," dodáva, pričom nabáda fanúšikov aby, vážnosť situácie nepodceňovali a ostali v dobrovolnej karanténe.

Viac fotiek nájdete v našej FOTOgalérii.