Keďže je stále otázne, kedy sa budeme môcť objednať do kaderníctva, neostáva nám nič iné, ako počakať, kedy sa opäť otvoria alebo jednoducho zobrať svoj účes do vlastných rúk. Podobné rozhodnutie počas karantény urobilo už niekoľko známych osobností. K bývalému futbalistovi Davidovi Beckhamovi, speváčke P!nk a mnohým ďalším sa najnovšie pridal aj herec Chris Noth.

Od odvysielania prvej časti obľúbeného seriálu Sex v meste ubehlo už viac ako 20 rokov. Napriek pribúdajúcemu veku hercov, ktorí stvárňovali hlavné postavy, ich nezabudnuteľný šarm a sexeapel vôbec neopúšťa. Mnohí z nich vyzerajú dokonca lepšie ako počas natáčania alebo sa odvtedy vôbec nezmenili.

Avšak Pána Božského zmenil nový účes natoľko, že by ste ho zrejme na prvý pohľad vôbec nespoznali. Svojou premenou sa pochválil aj na Instagrame, kde ho sleduje takmer 200- tisíc fanúšikov. Fotku, ktorú zavesil na sociálnu sieť okomentoval trefnými slovami: "Zaoberať sa vlasmi počas karantény je úplne zbytočné." Pod príspevkom sa spustila lavína komenátrov, medzi ktorými sa našiel aj jeden od jeho hereckej kolegyne Sarah Jessicy Parker. Tá sa ho spýtala, prečo čakal tak dlho a neurobil tak už skorej.

Anketa
Páči sa vám hercov nový účes?
  • 26%
  • 74%

Viac fotiek nájdete v našej FOTOgalérii.