Tak ako väčšina žien, ani Dominika si nevie predstaviť leto bez plaviek. Lenže Dominika ich nenosí len k vode, ale kombinuje ich aj s bežným oblečením napríklad do mesta. I keď sa teší, že po minuloročnej pauze sa toto leto postaví konečne na koncertné pódiá, plavky plánuje prevetrať aj na dovolenke. Tú by najradšej strávila s rodinou niekde pri mori. Pozrite si vo videu, po akej exotickej destinácii jej srdce najviac piští. Priznala totiž, ktorý známy karibský ostrov je už dlhé roky jej tajným dovolenkovým snom.

 

Špeciálne kvôli foteniu pre magazín EMMA Dominika svoju zbierku plaviek aj zrátala a napočítala ich vo svojej skrini rovných 18. „Väčšinou mám čierne plavky. A najradšej mám smaragdové, to je moja najobľúbenejšia farba,“ tvrdí speváčka, ktorá v poslednej dobe obľubuje hlavne celé modely. „Hovorím im Baywatch plavky. Páči sa mi, keď majú väčší výstrih a holý chrbát. Na druhej strane, nepáčia sa mi strapcové plavky, prípadne s hadím vzorom, také by som si asi nedala,“ smeje sa Dominika.

Dominika Mirgová miluje plavky. Má ich peknú zbierku.
Zdroj: Instagram


Úspešná speváčka trávila korona obdobie väčšinou v nahrávacom štúdiu a pre svojich fanúšikov chystá hneď niekoľko hudobných prekvapení. Plánuje vydať niekoľko EP-ečiek s novými skladbami a tešiť sa môžete aj na skvelé hudobné spolupráce. A ako už býva u Dominiky dobrým zvykom, určite k novým skladbám natočí aj nejaké videoklipy. Prezradila totiž, že ich točí najradšej práve v lete. A na mnohých záberoch jej nechýba práve jej obľúbený módny doplnok – plavky.

Viac fotiek Dominiky v plavkách nájdete v našej FOTOgalérii.