Andrea Verešová rozhodne nie je sezónnou celebritou a svoju pevnú pozíciu v lokálnom šoubiznise potvrdzuje pri každej možnej príležitosti. Koniec koncov, na stránkach bulváru sa objavuje so železnou pravidelnosťou už takmer dve dekády.

Z modelky influencerka

Jedno sa slovenskej modelke, ktorej domovom je už roky susedné Česko, musí uznať: Andrea patrí k najpôvabnejším ženám v československom šoubiznise, a nielen to - svojich fyzických kvalít si je dobre vedomá.

Rodáčka zo Žiliny, ktorá o necelé dva roky oslávi okrúhlu štyridsiatku, môže svojou perfektnou postavou bez problémov konkurovať čerstvým dvadsiatkam! Pribúdajúce roky akoby na jej kráse vôbec nehrali rolu.

Jasným dôkazom toho sú zábery, ktorými sa pravidelne chváli predovšetkým na sociálnej sieti Instagram. Práve tam si stihla vybudovať viac ako slušnú fanúšikovskú základňu - na jej profile ju sleduje vyše 237 - tisíc tisíc ľudí! A veru majú na to dobrý dôvod: zvodná Slovenka sa na fotografiách chváli svojimi fyzickými prednosťami viac než často, a nemálo krát odhaľuje svoje sexi krivky naozaj bez hanby.

Pribúdajúce roky akoby na jej kráse vôbec nehrali rolu.
Pribúdajúce roky akoby na jej kráse vôbec nehrali rolu.
Zdroj: Instagram

Dráždi z exotiky

Víťazka súťaže krásy Miss Slovensko z roku 1999 pred niekoľkými dňami opäť všetkým pripomenula, že pokiaľ ide o zvodnú stránku, medzi svojimi celebritnými rovesníčkami len ťažko hľadá konkurenciu. Pochválila sa totiž dráždivým záberom z fotenia pri mori. Andrea často spája pracovné cesty do zaujímavých destinácií s dovolenkami, a inak tomu nebolo ani v tomto prípade.

Záber, ktorý z tohto spojenia vzišiel, si zaslúži čestné miesto medzi jej provokatívnymi fotkami. Verešová si totiž obliekla miniatúrne plavky, ktoré spôsobili poriadne horúce chvíle predovšetkým jej mužskému virtuálnemu publiku. Pre jej fanklub však rozhodne nešlo o žiadne prekvapenie - modelka sporoodetými zábermi z exotiky provokuje pravidelne. A netreba sa tomu čudovať. Má na to všetky predpoklady - čo na ňu poviete?

Pozrite si provokatívnu fotku Andrey Verešovej v miniatúrnych plavkách v galérii