Hana a Maja sú už za vodou. Sú to krásne, hrdé, mladé ženy. Ani do jednej by ste nepovedali, že ešte pred časom boli úplne na dne, lebo ich podvádzali muži. Veselé, stopercentne nastajlované, krásne a voňavé sa posadili ku kávičke v centre mesta a začali sme debatiť o tom, ako sa im podarilo odhaliť neveru svojho muža a najmä ako sa im podarilo vypiecť s ich milenkami.

Podvádza ma, nepodvádza ma? Túto otázku si ženy kladú často
Zdroj: Shutterstock

Story o mastičke

„Najdôležitejšie je podľa mňa dostať odvahu a začať sa rýpať v súkromí toho sviniara za účelom poznania pravdy," teoretizuje Hana. „Ja som si totiž dlho myslela, že mi šibe. Keď som napríklad odišla sama s deťmi na víkend k mojim rodičom, po návrate domov som mala na poličke v kúpeľni poprehadzované parfumy a chýbalo mi z obľúbeného lesku na pery. Šetrila som si ho, a tak som nechápala prečo mi stále ubúda. Keď som v kúpeľni našla dlhé blond vlasy, došlo mi, že ma môj muž zrejme podvádza a zrazu do seba začalo všetko zapadať." Tak si Hana uvedomila, ako jej manžel často menil program, aj ako často býva unavený po príchode z práce, a tak sa úspešne vyhýba všetkým rodinným akciám. „Ako mi tak všetko dochádzalo, povedala som si, že potrebujem poznať pravdu a tej drzani drzej, čo spáva s mojim mužom v mojej posteli a používa moje šminky, to vrátim."

Niekedy pri nevere ide naozaj len o to jedno, o sex
Zdroj: Profimedia

A tak Hana jeden piatok pred ďalšou návštevou rodičov, napchala do kelímku s leskom vietnamsku mastičku, do zubnej pasty šampón, a do šampónu zase čiernu farbu na vlasy. S drinkom a spadnutou sánku sme čakali, či bude mať jej napínavý príbeh rovnako napínavé vyvrcholenie. Mal. Záver bol ešte lepší ako začiatok. Keď sa v nedeľu podvečer vrátila Hana a deti domov, medzi dverami ju čakal manžel s monoklom pod okom a do hola oholenou hlavou. V kúpeľni musela byť čistiaca služba, pretože obkladačky sa až po strop leskli a zvyšok miestnosti vyzeral ako nový. Najväčšie prekvapenie ju však čakalo vo výťahu. Jej mladá suseda zo štvrtého zásadne zmenila účes. „Tá hlupaňa si myslela, že keď zmení čierny odtieň na tmavohnedý na pôvodne blond vlasoch, uverím jej, že sa nekúpala v mojej vani. Keď som nabehla za ňou, priznala, že  spolu s mojím mužom spáva  už vyše roka. Do toho nabehol môj muž, ktorý nás počul kričať až na prízemie a tak sa motal, ani jednej sa nevedel pozrieť do očí, že od nás od jednej aj od druhej schytal. Nebolo čo riešiť. Zbalila som ho a vyhodila mu veci pred dvere. Bol koniec."Uznali sme, že v Haninom prípade nebolo čo riešiť. Aj keď jej to vtedy s dvoma deťmi až tak jedno nebolo. Asi po mesiaci prišiel prosiť o odpustenie, ona sa však cez podvod nepreniesla a podala žiadosť o rozvod. Dnes je opäť čerstvo vydatá a býva v dome na okraji mesta.„Keďže má môj nový muž tiež deti, nasťahovali sme sa všetci do jeho domu a náš byt sme prenajali. Poviem vám, je nám všetkým spolu super a toľko sa smejeme… omladla som hádam o desať rokov." Vidieť to na nej. Rovnako ako na Maji.