Dnes je sex všade, kde sa len pozrieme. Dokonca už aj vo veku, keď by sa dievčatká ešte mali hrať s bábikami, riešia, ktorý spolužiak ich ťahá za vlasy a ktorého by chceli za frajera. O pár rokov neskôr, už pri fľaši prosecca, sme my baby ešte o čosi otvorenejšie, takže po dvoch či troch pohárikoch bubliniek sa naše rozhovory najčastejšie zvrhnú na lásku, vzťahy a na veci s tým súvisiace.

Schválne, čeknite si to, keď sa nabudúce stretnete a zistíte, že najmä babské kolektívy túto tému pretriasajú až príliš často. „Tak čo, aký bol?“ zvedavo vyzvedáte u kamošky, ktorá sa po treťom rande vyspala s chlapom, čo má nábeh dostať sa na zoznam jej frajerov.

„To vážne? Vy ste spolu ešte nič nemali?“ spovedáte ďalšiu, ktorá sa už pár týždňov s niekým stretáva, len zatiaľ svoje randenie neposunula na vyšší level. Áno, aj vaše babské klebetenie sa príliš často točí okolo sexu, len vy ste pri týchto témach akosi ticho? Je vám tak trošku trápne priznať, že vás to ani príliš nezaujíma? Keď kamošky zvrtnú podpätky a vy sa zrazu ocitnete sama (prípadne so sociologickými prieskumami), pravda je ešte o čosi strašidelnejšia. Že vás sex až tak veľmi nebaví a pokojne bez neho dokážete žiť. Áno, aj také prípady behajú po zemskom povrchu a dokonca je ich viac, ako si myslíme.

POKRAČOVANIE NA ĎALŠEJ STRANE