Častým prípadom je najmä to, keď si nesadne priateľ s vašou najlepšou kamarátkou. Ak sa nad tým zamyslíte hlbšie, je to celkom pochopiteľné. Ona s vami predsa trávi väčšinu voľného času, o ktorý sa zrazu musí deliť s ďalšou osobou. Aj keď vám lásku a šťastie dopraje z celého srdca, aj ona má svoje hranice, ktoré neradno prekročiť. Pokiaľ je už ale oheň na streche a situáciu treba urgentne riešiť, hlavu hore! Prinášame vám 4 overené tipy, ako z tohto kolotoča nenávisti ladne vykorčuľovať.

1. Spoločná večera

Áno, aj keď sa tento tip môže javiť ako klišé, naozaj funguje. Po náročnom dni každému padne vhod výborná domáca kuchyňa a lahodné víno. Len to s ním neprežeňte! Pohár či dva úplne stačia na uvoľnenie atmosféry, ktorá je potrebná na bezprostrednú komunikáciu. 

TIP OD NÁS: Po večeri sa zahrajte nenáročnú kartovú alebo stolovú hru, ktorá je skvelým pomocníkom k odreagovaniu sa. Vďaka nej sa možno jeden o druhom dozviete aj informácie, ktoré ste ani len netušili. Navyše, túžba po víťazstve vie niekedy spojiť dokopy aj nepriateľov.

Pokračovanie na ďalšej strane.
Pokračovanie na ďalšej strane.
Zdroj: Shutterstock