Tradičné vedomosti bylinkárov a ekologické zmýšľanie inšpirovali značku Garnier natoľko, že uviedla na trh jedinečný bio rad, ktorý sa stará o rôzne typy pleti.

Každý produkt využíva špecifické vlastností byliniek, ktoré pochádzajú z najrôznejších kútov sveta - levanduľa, tymián a nevädza z Francúzska, citrónová tráva zo Srí Lanky či arganový olej z Maroka. Žiadny z produktov radu Garnier Bio neobsahuje živočíšne zložky, môžu ich teda smelo používať aj vegáni. Ďalšou výhodou je, že použité obaly pochádzajú z recyklovaných a recyklovateľných materiálov.

Na každú pleť blahodarne pôsobí iná bylinka. Ktorá je tá vaša?

Normálna a zmiešaná
Na takúto pokožku by sa vám mohol hodiť intenzívny čistiaci gél s aloe vera a s esenciálnym olejom z citrónovej trávy. Čistí šetrne, napriek tomu dôkladne, a pritom zanechá pleť sviežu a prevoňanú exotickou vôňou citrusov.

Zrelá, citlivá aj normálna
Predchádzať vráskam a tiež eliminovať ich výskyt dokáže pleťový krém, obohatený o levanduľový esenciálny olej a vitamín E. Ak si pokožka žiada regeneráciu, ako pohladenie pôsobí pleťový olej s esenciou levandule a s pridaným arganovým olejom. Ideálne je pre normálnu a tiež citlivú pleť.

Zmiešaná a mastná
Znalí bylinkári nepoužívajú tymián iba v kuchyni, ale aj ako súčasť očistnej kúry. Skrášľujúca pleťová voda s tymianovým esenciálnym olejom a kyselinou salicylovou napomáha zbaviť pokožku prebytočného mazu a uviesť ju do rovnováhy.

Suchá a citlivá
Arganový olej vyniká najmä vďaka svojim vyživujúcim účinkom. Nájdete ho v univerzálnom upokojujúcom balzame pre citlivú pokožku. Ak vaša pleť trpí nedostatkom hydratácie, vyskúšajte vyživujúci hydratačný krém s arganovým olejom a aloe vera.

Všetky typy pleti
Univerzálna micerálna voda s výťažkami z nevädze dokáže z pleti odstrániť všetky nečistoty a upokojiť ju.

Vyberte si svojho bylinkového favorita podľa potrieb vašej pleti a vstúpte do sveta s rešpektom nielen k prírode, ale aj k sebe a k ostatným obyvateľom planéty.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: Garnier BIO