Energická sprcha – svieže sprchové gély

Začnite deň poriadnou dávkou energie! Dva nové sprchové gély NIVEA Fresh Blends si zamilujete už od prvého okamihu. Nielenže krásne vyzerajú a svojím balením pripomínajú fľaštičky ovocných džúsov, ale aj ich zloženie je z 90 % prírodného pôvodu, z 98 % ide o biologicky odbúrateľnú emulziu, ktorá je 100 % vegánska a neobsahuje žiadne mikroplasty. Ich obal je vyrobený z už recyklovaného materiálu a recyklovateľný je i ďalej. Či je zima, zatiahnuté, slnečno či trópy, tieto ovocné sprchové kokteily si vás okamžite podmania!

Ošetrujúce zloženie
Všetky sprchové gély NIVEA Fresh Blends obsahujú mlieka na báze rastlín a ovocné extrakty.
Ako fungujú? Rastlinné mlieka (ryžové a mandľové) sú súčasťou vegánskej emulzie s cennými rastlinnými olejmi a rastlinnými extraktmi. Ovocné extrakty pridávajú do receptúry nádych sviežosti a stimulujú zmysly. V spoločnej kombinácii poskytujú tieto ingrediencie svieži ovocný zážitok pre prirodzene zdravú pokožku.

Sprchový gél Fresh Blends Raspberry, NIVEA, 300 ml, 4,99 Eur
Sprchový gél Fresh Blends Raspberry, NIVEA, 300 ml, 4,99 Eur
Zdroj: NIVEA

Nechajte sa pri sprchovaní uniesť ružovou sprchovou emulziou s ovocnými tónmi malín a čučoriedok, umocnenými nádychom zelenej rebarbory a bergamotu. Táto lahodná, ženská kompozícia poskytuje radostný sprchový zážitok a nový začiatok nádherného dňa. Obsahuje 90 % ingrediencií prírodného pôvodu, ovocné extrakty a rastlinné mandľové mlieko.

Sprchový gél Fresh Blends Apricot, NIVEA, 300 ml, 4,99 Eur
Sprchový gél Fresh Blends Apricot, NIVEA, 300 ml, 4,99 Eur
Zdroj: NIVEA

Oranžový letný kokteil obsahuje 90 % ingrediencií prírodného pôvodu, ovocné extrakty a rastlinné ryžové mlieko. Zaujme vás marhuľovou, mangovou, ananásovou a guávovou vôňou, ktorá vás pomyselne prenesie priamo na rozpálenú exotickú pláž. Do svojho života si tak môžete pridať trochu leta každý deň, bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate.

Celodenná exotická sviežosť – ovocné antiperspiranty

Nový rad exotických antiperspirantov NIVEA Fresh je teraz ukrytý do odľahčených fľaštičiek, pri ktorých bolo použitého menej hliníka, čo viedlo ku zníženiu CO2 a úspore 150 ton hliníka*. Vyberte si jednu z troch šťavnatých vôní: Cherry, Orange, Coconut. Účinne chráni proti poteniu a telesnému zápachu až po dobu 48 hodín. Ovocné výťažky tak dodajú dlhotrvajúcu povzbudzujúcu sviežosť.

Antiperspirant Orange, Cherry, Coconut, NIVEA, 150 ml, 3,39 Eur
Antiperspirant Orange, Cherry, Coconut, NIVEA, 150 ml, 3,39 Eur
Zdroj: NIVEA