Určite to každý z nás dobre pozná – počas roka sa ako tak držíme vo forme, avšak cez sviatky si doprajeme o kus viac. Niet divu, že si preto ako darček do nového roka odnesieme, okrem iného, aj nejaké to kilečko navyše. Ako ho však zakryť? Poradíme vám pár outfitov, ktoré vám pomôžu vaše sviatočné bruško dokonale zamaskovať a vy sa zároveň budete cítiť maximálne pohodlne.

OVERSIZE KÚSKY

Začiatok roka rozhodne nie je vhodným na to, aby ste zo skrine vytiahli priliehavé kúsky. Nejde len o to, že by v nich mohlo byť vidieť pár nedokonalostí, ale zároveň treba myslieť na to, že počas sviatkov sme si zvykli na pohodlné oblečenie, v ktorom sme doma strávili aj celé dni a nemuseli by ste sa cítiť dvakrát pohodlne. Treba preto voliť oversize kúsky, aspoň pokiaľ znovu nenabehneme na bežnú pracovnú rutinu.

MEGA TEPLÝ SVETER

Január je najchladnejším mesiacom roka a preto je úplne na mieste, ak si oblečiete mohutný teplý sveter, ktorý vás nie len príjemne zahreje, ale zároveň zakryje všetko, čo potrebujete. So svojou hrejivou hebkosťou vám navyše predĺži pocit pohodlia domova, od ktorého sa takto skoro po sviatkoch len ťažko odchádza.

ŠATY S VOĽNÝM STRIHOM

Ak chcete byť hneď od začiatku roka elegánkou, v tom prípade nech sa páči. Oveľa vhodnejšie však budú šaty s voľným strihom, ktoré nebudú zbytočne zvýrazňovať pás, ktorý možno nie je natoľko dokonalý, ako keď ste ešte pred Vianocami odchádzali z práce.

VYSOKÝ PÁS

Či už sa jedná o sukňu alebo nohavice, mali by ste voliť tie kúsky, ktoré disponujú vysokým, prípadne aspoň vyšším pásom. Nízky pás, vás totiž takto v zime nie len nezahreje, ale zároveň odkrýva zväčšené bruško, čo nemusí byť dvakrát príjemné, a ani príťažlivé. Riaďte sa teda pravidlom – zakryť toľko, koľko sa dá.

Inšpirujte sa našou galériou a buďte inšpiráciou každý deň.