Najsilnejšie sa cíti, keď má pokojnú, stabilnú a pozitívnu myseľ a preto sa usiluje neklásť zbytočne veľký dôraz na veci, ktoré dôležitými nie sú. Zahrala si hlavnú rolu vo filme Kto je ďalší, ktorý bojuje proti kyberšikane, podporuje projekty pripomínajúce dôležitosť psychického zdravia a nedávno venovala takmer všetky svoje topánky detským domovom. Okrem toho, že ju obdivujeme ako osobu, nás baví aj svojím štýlom obliekania. Čo si však najradšej obúva?

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: Nová kolekcia CCC

Najčastejšie funguje v teniskách, asi aj preto jej patrí oslovenie „tenisková princezná“ čo je súčasne aj názov jednej z jej piesní. „Milujem ich kvôli pohodlnosti a opore, ktorú potrebujem najmä počas koncertov. Príležitostne mám však rovnako rada aj vysoké topánky, pretože sa v nich cítim veľmi žensky,“ usmieva sa Aless pri rozhovore, ktorý robí v sandálkach na podpätku a jemne si nimi pokyvuje.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: Nová kolekcia CCC

Ak niečo neobľubuje, tak sú to baleríny na podpätku a tenisky s veľmi, veľmi vysokou podrážkou. „Netvrdím, že s touto obuvou nemôže výsledný outfit skončiť dobre, ale ak by som mala vybrať niečo, čo mi až tak nesedí, tak je to toto,“ priznáva Aless.

Predsa len, najviac ju vystihuje nízka podrážka street-stylových modelov, ktorým športový look ani trochu neuberá na fresh trendovosti. S nohami v pohodlí preto Aless pre CCC reprezentuje líniu SPORTY. Ležérnu a každodennú, no určite nie všednú.

Matúš Zeťák
Matúš Zeťák
Zdroj: CCC

Krása a štýl majú mnoho podôb. Každá jedna z nich si zaslúžia byť oceňované rovnako a presne to značka CCC robí. Pomáha stáť nohami pevne na zemi a žiariť každej jednej a jednému z nás, nech už sú naše šatníkové chute akékoľvek. Napríklad teniskové, ako u Aless Capparelli!