Povedzme si pravdu - občas jednoducho nemáme chuť ani čas na hľadanie dokonalej kombinácie topánok, kabelky a sexy topu. Sú aj také dni, kedy jediné, po čom túžime, je hodiť na seba obľúbené rifle, basic tričko a oversize mikinu. Takáto na pohľad obyčajná a nezaujímavá kombinácia však môže so správne zvolenými doplnkami spraviť skutočné divy.

Spomínané kúsky sa asi najlepšie hľadajú vo frajerovom šatníku, pretože práve jednoduché vrchy a mikiny tvoria najväčšiu časť mužských outfitov. Okrem toho tam však nájdete aj pásikavé, farebné či vzorované košele, z ktorých takisto dokážete vykúzliť sexy outfit.  Čudovali by ste sa, ako dobre vyzerá klasické biele tričko s vyhrnutými rukávmi či zviazané vpredu na malý uzol. Tieto nenápadné, ale za to veľmi efektné prvky urobia aj z navonok nudného kúsku skvelú súčasť každého outfitu.

Čo sa týka mikiny alebo rifľovej bundy, tam sa nemusíte vôbec snažiť. Tieto oversize kúsky jednoducho vyzerajú na ženách mimoriadne sexy aj sami o sebe. Skúste počas týždňa vymeniť svoju obtiahnutú koženku za priateľovu bundu a uvidíte, koľkými komplimentmi vás zahrnie okolie.

Väčšia košeľa sa dá skvelo využiť ako šaty, ktoré pôsobia nesmierne zvodne najmä s rozopnutými gombíkmi. Chybu nespravíte ani vtedy, ak ich necháte z jedného ramena jemne spadnúť. Tento chic look stačí doplniť čiernym opaskom so zlatou prackou, veľkými slnečnými okuliarmi a trendy outfit je na svete! Uznávame však, že nie sú všetky dostatočne dlhé na to, aby ste z nich mohli spraviť letné šaty. Preto neváhajte a pri najbližšej návšteve obchodného domu zablúďte do pánskeho oddelenia a jednu takúto oversize košeľu si určite vezmite so sebou domov. 

Tak čo, inšpirovali sme vás k vytvoreniu nového outfitu? Ak si ešte stále neviete predstaviť, ako kombinovať jednotlivé kúsky, inšpiruje sa na ďalšej strane!