Na sociálnu sieť však Lucia nezanevrela a založila si nový profil. Na vytvorení miliónového publika pracovala niekoľko rokov a fanúšikov mala naozaj z celého sveta. Instagram je známy tým, že prísne filtruje nevhodný obsah a k tomu patria aj odhalené či provokatívne fotky, ktoré sme aj u Lucii často na profile videli.

Teraz začína odznova a vyjadrila aj slová odhodlania a zrejme nás čaká úplne nový obsah, nie len zvodné či provokatívne fotky. Fanúšikom sa na novom profile prihovorila v angličtine. „Nová kapitola. Čas zasiať semienka učenia pre mňa a vás. Pretože som oveľa viac ako len moje telo, krásna tvár či počet sledovateľov. Nevadí mi byť zraniteľná a ukázať svoje vrstvy. Chcem na svoj nový profil pozvať len ľudí s dobrým srdcom a čistými úmyslami. Vitajte tu,“ napísala úprimne.

V niektorých prípadoch sa účet na Instagrame podarí získať späť, avšak zatiaľ vyzerá, že Lucia si s tým veľkú hlavu neláme. Na novom profile začala zdieľať svoj životný príbeh a vyzerá to, že fanúšikov naozaj pustí hlbšie do svojho osobného života. Jednou z tém, ktorú začala rozoberať, je aj obraz dokonalého tela. A priznala, že ani ona nebola vždy dokonalá a za postavu ju často šikanovali. Svoju novú kapitolu na sociálnej sieti teda začína naozaj úprimne a zrejme uvidíme Luciu v úplne inom svetle.

Sledovali ste Luciu Javorčekovú na Instagrame?

Pozrite si v našej FOTOgalérii, aké fotky už zrejme na profile Lucie neuvidíme.