Zuzana Plačková dávnejšie investovala do bytu v novostavbe v Dubaji. O pár rokov sa táto krajina stane jej druhým domovom. Do tejto destinácie lieta s manželom pravidelne a totálne si to tam zamilovala, píše denník Plus JEDEN DEŇ.

. „A tu sa stavia môj sen, môj najväčší sen! Zajtra sa tam idem cez deň pozrieť aj dovnútra! Milujem! Tu budem tráviť svoj život. Presne tu, ľudia moji. No, ale ešte si počkáme,” zverila sa Plačková na Instagrame a zverejnila aj krátke video, ktoré zachytáva veľkú rozostavanú budovu, kde si podnikateľka a influencerka kúpila spomínaný byt.

Zuzana tak bude „susedkou” Jasminy Alagič. Tá si s manželom Rytmusom kúpila byt v Dubaji na jar minulého roka, keď dostali spontánny nápad tiež počas dovolenky. „V Dubaji som bola prvýkrát a hneď sme si tam kúpili byt. Dubaj ma jednoducho očaril. Muž ho miloval už predtým a ja som to stále nechápala, až kým som do Dubaja konečne nezavítala. Išlo o výhodnú ponuku, čiže to nemá len srdce, ale aj hlavu. Tak ako všetky naše doterajšie investície,” prezradila nedávno Jasmina.

So synom Dionkom si Zuzana Dubaj užívala už niekoľko mesiacov po jeho narodení a teraz do tepla odleteli opäť. Tentoraz im však spoločnosť robia aj kamaráti a kufre si zbalila aj Zuzanina mamina. Plačková zverejnila fotku so synčekom Dionkom, ktorý rastie ako z vody. „Krásna mamina,“ kopili sa komentáre pod záberom. NOVÉ zábery s Dionom nájdete v našej GALÉRII.

Zuzana Plačková so synom Dionkom.
Zdroj: Instagram queen.plackova

Prečítajte si tiež: