Moderátorka erotickej šou Láskanie nedávno prezradila, že so svojim manželom idú v Miami rozbehnúť biznis. Jedná sa o požičovňu áut s tými najlepšími cenami široko ďaleko. ,,Som neskutočne hrdá, že môžem byť súčasťou tohto úžasného projektu a verte mi priatelia, toto je len začiatok. Bude to naozaj veľké! Viete, presadiť sa u nás, v našom Česko-Slovenskom rybníčku je veľký úspech, ale odísť do ďalekého sveta, do veľkej Ameriky, začať tu úplne od nuly a dokázať to, čo sme dokázali s manželom, to je prepáčte a môže si hovoriť kto chce čo chce - maga úspech!

Belohorcová s radosťou prezentuje svoju novú firmu.
Belohorcová s radosťou prezentuje svoju novú firmu.
Zdroj: archív Z.B.

Ja viem ľudská závisť a zloba je silná, hlavne v našom malinkom rybníčku, ale úprimne priatelia, ruku na srdce, dali by ste to vy? Tak ďaleko od domova ,bez kontaktov a známostí ,bez pomoci rodiny a priateľov, absolútne od nuly! Preto doprajme druhým a bude dopriate aj nám!" pochválila sa Zuzana, ktorá svieti na billboarde v Miami. Pod fotkou sa začali zbierať prajné komentáre, ako im držia palce a skvele reprezentujú Slovensko. Po chvíľke ľudom začala vŕtať v hlave veta: začať úplne od nuly. ,,Myslíte, že Vlasta len tak prišiel do Ameriky s 10 dolármi? Ale no tak! Nebyť známych tak neviete čo..." začali pribúdať podobné tipy komentárov. ,,Od nuly to nebolo, váš manžel predal nejaké firmy čo mal v Česku a nebolo to za pár korún!" pridávali sa ďalší pohoršení fanúšikovia. ,,Od nuly? To snád nie.." pokračovali ďalší.

Zuzana belohorocová na billboardoch vlastnej firmy.
Zuzana belohorocová na billboardoch vlastnej firmy.
Zdroj: Instagram.com

Ľudí a dokonca aj verných fanúšikov pobúrilo ďalšie chvastanie sa Zuzany. Zverejnila video, kde prechádza okolo vlastného reklamného bilboardu: ,,Zuzi, to si ty?," zaznela otázka. ,,Nóóó," a nasledoval chichot. ,,Na billboardoch môže byť hocikto, ak si zaplatíš reklamu nič senzačné a v Amerike už vôbec" poburovali sa ľudia pod jej príspevkom. ,,Zuzka, vidím, že máte radosť a ste na to pyšná a prajme vám to. Ale možno by chcelo ubrať tej chvály" poznamenala fanúšička. ,,Založiť firmu v Amerike a úspešne v nej podnikať je určite veľký úspech, to Zuzke nikto neberie. Za to jej tlieskam. Ale prepáčte, príde mi trošku bez sebareflexie toto jej prezentovanie billboardov. To je aký úspech, že sama seba dá na billboard svojej firmy? Vyhrala nejaký casting, že sa z toho tak raduje, či ako tomu chápať... Je to úsmevné." pokračovali ďalší.