Po skončení vysokej školy sa ako mladá začala venovať aerobiku. Vtedy by jej možno ani nenapadlo, že sa stane štvornásobnou majsterkou Slovenska a že si časom založí vlastné fitnes centrum. Okrem toho je autorkou niekoľkých DVD, prostredníctvom ktorých učí rôzne cviky, správne držanie tela, či dýchanie.

Aj po päťdesiatke vyzerá neuveriteľne a jej vek by jej zrejme nikto netipoval. Najnovšie fanúšikov prekvapila na Instagrame, kde sa rozpísala o svojej mrazivej skúsenosti. O šarmantnej brunetke len málokto vedel, že ako 18- ročná prežila vážnu dopravnú nehodu. Po tom, ako sa na motorke čelne zrazila s kamiónom, jej hrozila amputácia nohy.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Jazva má pevnejšie tkanivo, než zdravá koža. Spoznaj svoju silu a choď ďalej. - Henry Rollins 💞🤗💪 Ja ich mám aj vďaka športu veľa na tele... Tá NAJ má 40 cm a ostala mi po havárii, keď som v 18 rokoch na motorke čelne nabúrala do kamióna. Po okamžitej operácii a troch mesiacoch nehybného ležania v sádrach na oboch nohách, som bola rada, že som nesúhlasila s amputáciou a o nohu som neprišla... Ale tá cesta z nehybnosti cez slzy, bolesť, niekedy až do zvracania... Neskutočnej poctivosti pri rehabilitácii, každodenne naplávaných ráno a večer 5km kraulom a učeniu sa chodiť, klusať, prvých drepoch bez a potom so záťažou....to je tá pevnosť. Sila viery, ktorú som v sebe, vďaka mojej škaredej jazve, našla a získala poznanie, že všetko to, čo dokážem, je vo mne a o mne.... Verte mi, ste silnejší, ako si myslíte 💪👏✌️ #fitness #slovakfitness #fitlife #instafit #dvd #fitpobyt #fitpobytsozorouczoborovou #nevzdavajsa #cvicenie #radost #endorfiny #sport #bezbolesti #chrbtica #chrbat #rehabilitacia #dnescvicim #zdravychrbat #power #sila #jazva #hrdina

Príspevok, ktorý zdieľa Zora Czoborová - Fitpobyty (@zoraczoborova),

Fitneska si napriek ťažkým chvíľam z náročného životného obdobia predsa len odniesla niečo pozitívne. „Sila viery, ktorú som v sebe vďaka mojej škaredej jazve našla a získala poznanie, že všetko to, čo dokážem, je vo mne a o mne.... Verte mi, ste silnejší, ako si myslíte,“ povzbudila svojich fanúšikov, ktorí jej pod príspevkom prejavili podporu a obdiv.

Viac fotiek nájdete v našej FOTOgallérii.