Medzi hosťami na celebritnej oscarovskej párty sira Eltona Johna tento rok nechýbal ani fotograf a náš kolega Lukáš Kimlička. A exkluzívne pre emma.sk prezradil detaily z párty, ako to všetko v meste anjelov v tento slávnostný večer vyzerá.

Všetko začalo už na letisku v Lodnýne, odkiaľ letel do Los Angeles. „Hneď som vedel, že s nami letí veľká celebrita. Najprv nastúpila ochranka, aby ju kryli a samozrejme ako prvá aj vystúpila z lietadla. Až neskôr som zistil, že to bola partnerka Ramiho Maleka Lucy Boynton,“ prezrádza Lukáš.

Rami Malek s partnerkou Lucy Boynton.
Rami Malek s partnerkou Lucy Boynton.
Zdroj: Getty images

Nuž, a dokonca mal šťastie na dvojicu ešte raz. A to priamo v hoteli, v ktorom bol ubytovaný. „Ako som stál a čakal na auto, zrazu sa vedľa mňa postavil Rami. Keby som vedel, že ten škriatok o pár hodín neskôr preberie Oscara, tak sa s ním aj odfotím. Snaď ho stretnem na raňajkách!“

Takto boli zoradené autá pred hotelom.
Takto boli zoradené autá pred hotelom.
Zdroj: Instagram/lukaskimlicka

Pri vstupe na párty sa to už hemžilo celebritami. Hneď na začiatku sa minul s dvoma kráskami, ktoré všetci dobre poznáme. „Stála vedľa mňa modelka Heidi Klum a bol som prekvapený, aká je vysoká. Dokonca vyššia ako ja! A hneď za mnou som videl Jane Seymour, ktorá vyzerá stále božsky!,“ hovorí Lukáš, ktorý celý večer udeľovania cien sledoval v celebritnej spoločnosti. Pri stole s ním napríklad sedel známy macho a celebrita z Instagramu Dan Bilzerian.

A nevynechal ani selfie! Podarilo sa mu odfotiť s Caitlyn Jenner, Danom Bilzerianom či hercom Taronom Egertonom.

Viac foto z párty si pozrite v našej FOTOGALÉRII.