Pozrite si ich fotky z dovolenky v galérii.

Tento týždeň sa spomínané dámy stretli na gréckom ostrove Mykonos, kde Andrea fotí kampaň. Na spoločnej dovolenke stretli aj ďalšiu prominentnú tvár, Moniku Marešovú, manželku najžiadanejšieho českého moderátora Leoša Mareša.

Dámy si spoločne vyrazili aj na párty, kde si spravili niekoľko selfíčok, s ktorými si pochválili na sociálnej sieti. Bežnému laikovi by na fotkách neprišlo nič zvláštne, keďže všetky tri spomínané dámy na nich vyzerajú výborne a sú v dobrej nálade. No nebol by to český bulvár, keby si do dotyčných dám nerypol. Ten zverejnil ich fotky a začal sa navážať do toho, ako sú realita a Instagram dve rozdielne dimenzie. Kameňom úrazu bola práve fotka ktorú zverejnila prominentná návrhárka. Podľa českého bulváru vraj Monika Marešová a Andrea Verešová nevyzerali na fotke tak, ako sú na ne ich fanúšikovia zvyknutí. A práve to nahnevalo Janu Pištejovú, a českým novinárom nechala na svojom Instagrame aj jasný odkaz.

Nuž, aj tieto dámy sú len ľudia a nemusia byť na každej fotke v dokonalej póze. Aj keď podľa nás takto len vzniklo veľa kriku pre nič, keďže ani jedna z dám sa za seba rozhodne hanbiť nemusí.

Inkriminovaný záber ale aj dôkaz o tom, že sú všetky tri krásne ženy a retuš nepotrebujú, sa presvedčítev našej galérii.

Dievčatám to neskutočne pristalo. Sú krásne a nemajú sa za čo hanbiť.
Dievčatám to neskutočne pristalo. Sú krásne a nemajú sa za čo hanbiť.
Instagram.com

Čítajte viac:

HOT & CHIC plavky, ktoré TOTO LETO musíte mať: Inpširujte sa krásnou Andreou Verešovou

Rytmus sa s tým nekašle: Povedal na rovinu, čo si myslí o prepieraní jeho vzťahu s Jasminou

Najsexi telá slovenského šoubiznisu: Ktorej to v plavkách najviac pristane?

Ikona aj pri mori: Inšpirujte sa krásnymi plážovými outfitmi Andrey Verešovej

Pallovej šatník na dovolenke vyráža dych: Len jej kabelky sú v cene luxusného auta!