Barbora Krajčírová sa svoje druhé tehotenstvo rozhodla oznámiť naozaj originálnym spôsobom. Počas živého vysielania v rádiu Jemné, kde momentálne pôsobí, sa jej tak podarilo prekvapiť nie len poslucháčov, ale najmä svojich nič netušiacich kolegov. Budúca mamina si druhé tehotenstvo užíva plnými dúškami a s manželom Ľubošom sa už prvého spoločného bábätka nevedia dočkať. Najnovšie sa rastúcim bruškom pochválila aj fanúšikom na Instagrame. Pozrite, ako jej to pristane!

Sympatická moderátorka si najkrajšie obdobie v živote ženy užíva zodpovedne doma v kruhu svojej najbližšej rodiny. Priznala však, že sa jej ako väčšine z nás úplne zmenil život. "Z rodičov sú už aj “učitelia”, väčšina žien, ktoré cez týždeň nestíhali sa vrátili do kuchyne na dennej báze, správy idu nonstop... Práca sa buď úplne zastavila alebo veľmi spomalila a deťom sa zakazuje osobný kontakt s kamarátmi a dovoľujú sa telefóny a počítače, aby svojich kamarátov a ďalšiu rodinu aspoň ako tak videli a pozdravili," píše pod jedným zo svojich prísevkov.

Okrem bežných domácich prác či učenia sa do školy so svojou prvorodenou dcérkou Amiou si dopraje aj čas na oddych. "Dnes si len tak sedím, nič netriedim a neupratujem. Pozerám správy a snažím sa myslieť na to, že naozaj bude o chvíľku po všetkom... že nás táto hnusná choroba už nechá tak... že rýchlo zmizne a že opäť budeme môcť objať svojich rodičov a blízkych. Ja si tak veľmi želám, aby sme to všetci pochopili... že je to na nás... na našej disciplinovasti a zodpovednosti... že čím skôr to pochopíme, tým skôr tu pliagu porazíme," dodáva k momentálnej situácii.

Viac fotiek nájdete v našej FOTOgalérii