Barbora Krajčírová sa svoje sladké tajomstvo rozhodla vyzradiť originálnym spôsobom. V živom vysielaní pred nič netušiacimi kolegami. Poslucháči rádia tak mali možnosť byť všetkého svedakmi v priamom prenose.

Potom, ako sa jej vštkých podarilo milo prkevapiť, sa s veľkou novinkou pochválila aj na sociálnej sieti. „Pôvodne som sa chcela odfotiť s bocianom, ale zistila som, že doma žiadneho nemáme. Nevadí, na zakrytie istých partií, ktoré už vidno, poslúžil aj medveď. Takých doma máme viac... Ale čo máme doma momentálne, to je veľká pokora a radosť z toho, že príroda je skrátka najväčší zázrak a my sa tešíme, že nás bude o jedného viac,“ napísala pod príspevok na Instagrame, kde ju sleduje viac ako 80 tisíc fanúšikov.

Sympatická blondínka sa tak s manželom, Ľubošom Krajčírom, teší na ich prvé spoločné bábätko. Barbora má z predchádzajuceho vzťahu s hudobníkom, Tomi Popovičom, dcéru Amiu, ktorá sa v najbližších mesiacoch dočká mladšieho súrodenca. Rozrastajúcej sa rodinke gratulujeme a prajeme najmä veľa zdravia!

Viac fotiek nájdete v našej FOTOgalérii.