Známa influencerka inšpiruje tisíce žien nielen v oblasti módy, beauty či ekológie, ale aj svojimi výletmi do sveta. Vášnivá cestovateľka si tento rok splnila veľkú túžbu. „Zažila som noc v púšti pod holým nebom v Jordánsku. Okolo nás boli len duny a všetko bolo oranžové. Určite aj kvôli filmu Marťan alebo Duna bol tento zážitok pre mňa splneným snom,“ hovorí Naty, ktorej táto krajina pripomenula Arizonu.

„Tá mi doslova učarovala a je to jedno z najkrajších miest na svete, aké som videla. Dnes však medzi ne patrí aj Jordánsko. Spoznala a zažila som tam také krásne veci,“ nadšene rozpráva o štáte na Blízkom východe. „Na mojom tajnom zozname miest, ktoré ešte chcem vidieť, je veľa destinácií. Kým nebudem mať špendlík na mape v každej krajine, určite s cestovaním neprestanem, pretože ma to napĺňa a doslova kŕmi dušu“.

Naty sa aktuálne nachádza na exotickom ostrove Zanzibar, ktorý bol pre ňu rovnako veľkým cestovateľským zážitkom. "Zanzibar je jedna z najkrajších exotických destinácií, aké som navštívila," povedala o tomto rjai na Zemi.  Po Novom roku vyráža na Bali, kde má v pláne stráviť celý mesiac. „Chcem tam oddychovať, zhodnocovať minulý rok a pripravovať sa na výzvy, ktoré ma čakajú v ďalšom roku.“ VIAC FOTO si môžete pozrieť v našej GALÉRII.