Ženská intuícia! Presne touto vlastnosťou mužov privádzame do šialenstva. Oni ju nenávidia, my ju milujeme. V tomto prípade sme však v značnej výhode, pretože túto diagnózu máme úplne všetky. No čo myslíte, môžeme sa na ňu spoľahnúť za každých okolností?

Čítajte viac:

Príliš pekná na kariéru: Vzhľad žien hrá v pracovnom živote dôležitú rolu

ROLA VEŠTICE

V prípade ženskej intuície ide doslova o nedefinovateľný pocit. Nemáme žiadne dôkazy, no napriek tomu vieme, že sa niečo deje. Kdesi vo vnútri cítime, že veci nie sú v poriadku, a že sa schyľuje ku katastrofe. Keď sa celá situácia nakoniec prevalí, prvé, čo si povieme je: Ja som to vedela! Samozrejme, nie vždy sa naše pocity spájajú len s negatívnymi udalosťami, aj keď je pravda, že tie si uvedomujeme oveľa častejšie.

Čítajte viac:

Vedecky dokázané: Kvôli TOMUTO potrebujú ženy spánok viac ako muži!

POSTOJ MUŽA

Mužská reakcia na naše, podľa ich názoru, precitlivelé pocity, je väčšinou negatívna. Zlatko, len si namýšľaš! To je fráza, ktorou sa celú situáciu väčšinou snažia zamiesť niekam pod koberec. A keď vysvitne, že sme mali pravdu, vyriešia to druhou podobnou vetou: Vidíš, všetko si zbytočne privolala!

Čítajte viac:

TOTO musíte vidieť! Odkaz svetoznámych filmov všetkým dnešným ženám

VZÁJOMNÝ KOMPROMIS

To, že ženy a muži pochádzajú z odlišných planét je už dnes všetkým jasné. Naše správanie, myslenie a cítenie nikdy nebude na rovnakej úrovni. Na jednej strane je to fajn, pretože časom by sme sa spolu určite nudili. Na druhej strane však tento fakt vyžaduje, aby sme odlišnostiam, ktoré medzi nami sú, prispôsobili aj naše správanie. Ideálne je, pokiaľ nájdeme spoločný kompromis. Ani naša intuícia totižto nie je úplne neomylná. Hlavne v prípadoch, kedy našich partnerov neustále podozrievame z toho, že len čo nie sme na blízku, pokukujú po inej alebo že vždy, keď nie sú doma, sedia v krčme. Potom sa nemôžeme čudovať, že chcú o našich intuitívnych pocitoch počúvať čo najmenej. Na druhej strane, náš šiesty zmysel naozaj existuje, a preto by sme mu mali venovať dostatok pozornosti. Musíme sa však naučiť rozlišovať, kedy naozaj ide o intuíciu a kedy len o výplod našej fantázie. Verte či nie, ale možno potom ju aj muži budú brať ako niečo, čomu sa skutočne oplatí dôverovať. 

Čítajte viac:

Láska je len chémia: Ak si navzájom nevoniate, váš vzťah nemá žiadnu šancu

Stres je verným kamarátom žien 21. storočia: Ktorých rolí sa kvôli nemu vzdávame?