O tehotenstve speváčky Seleny Gomez sa toho nahovorilo dosť. Minulý rok dokonca boli fanúšikovia mladej milionárky predsvedčení o tom, že Sel čaká dieťatko so speváckym kolegom Justinom Bieberom. Nasvedčovalo tomu jej zväčšené bruško. Krátko na to aj zahraničný zdroj potvrdil, že je Selena Gomez v tom. 

Nakoniec sa však ukázalo, že opäť išlo len o ďalšiu bulvárnu kačicu a nadaná umelkyňa tehotná nebola. Po rozchode s raperom The Weekndom či zásnubách jej životnej lásky Biebera s inou ženou nakoniec skončila v psychiatrickej liečebni, kde sa snažila opäť postaviť sa na nohy. 

27-ročná hviezda si okrem lepšieho psychického stavu odniesla z kliniky aj pár kíl naviac. Selena sa však netajila tým, že na sebe zapracuje, aby sa vo svojom tele opäť cítila lepšie, čo sa jej i podarilo. Po pár týždňoch sa predviedla v reklamnej kampani, kde ukázala svoju postavičku. Po “väčšom” brušku už niet ani stopy. Svojim neprajníkom tak vytrela zrak. V našej galérii nájdete nielen spomínaný záber, ale i ďalšie zaujímavé snímky Seleny Gomez.