Aj keď si prešiel nepríjemným rozvodom, teraz konečne žiari šťastím. Koncom novembra minulého roka zoficiálnil svoj nový vzťah, muzikálový herec a bývalá markizácka hviezda sa zahľadela do krásnej Mirky. A napriek tomu, že dvojica je spolu iba pár mesiacov, zaľúbenci sa zasnúbili.

Petra Makranského si určite pamätáte zo seriálu Chlapi neplačú. V roku 2013 si vzal za manželku missku Petru Nezvalovú, ktorú spoznal v muzikáli Fontána pre Zuzanu. Manželmi boli 7 rokov, majú dve deti.

FOTOGRAFIE PRIAMO Z JAVISKA A ZÁSNUB SI POZRIETE V GALÉRII TU

„Konečne som stretol niekoho, kto je normálny. Alebo nenormálny spomedzi normálnych (smiech). ‚Sranda‘ je to, že to je baba z prvého radu. Sedávala na muzikáloch v prvom rade. Štyri roky som sa na ňu pozeral, že aká je pekná a že vraj aj ja som jej bol sympatický. My sme vlastne mali taký ten vzťah, ktorý neexistoval (smiech). A keď sme sa stretli, tak to bolo, že fúúú. Teším sa,“ opísal svojho času denníku Plus JEDEN DEŇ Peter.

Zásnuby sa odohrali priamo na javisku, o takom romantickom geste určite sníva každá žena. „Mirka, ja ti chcem povedať, že ťa veľmi milujem! A keď som už mal pocit, že je môj život veľmi obyčajný, tak si doňho vniesla nové svetlo. Veľmi ťa milujem a teraz ťa chcem požiadať o ruku.“ FOTOGRAFIE PRIAMO Z JAVISKA A ZÁSNUB SI POZRIETE V GALÉRII TU.