Viac sexi foto našej krásnej topmodelky si pozrite v galérii.

Na prelome rokov sa aj ja snažím tak trošku rekapitulovať. Aký bol starý rok, čo si z neho zobrať, čo nechať tak a pohnúť sa ďalej. Predsavzatia? Tie si nedávam, pretože pre mňa by boli väčšinou každý rok rovnaké. Napríklad, ako sa učiť niečo nové, ako sa inšpirovať ľuďmi, ktorých obdivujem, a potom inšpirovať ostatných. A tiež stať sa každý deň lepším človekom, menej hovoriť, že sa niečo nedá, a robiť radosť ľuďom okolo seba. To sú moje zásady, ktorých sa snažím držať každý rok aj každý deň.

Čítajte viac:

Skutočný príbeh: Kristína zavesila modeling na klinec a otvorila galériu

Život nie je len o modelingu

A čo je pre mňa najväčšou motiváciou? Práve to, čo som písala na začiatku. Stále sa učiť a objavovať nové veci. Našťastie, ako modelka mám popri práci dosť času aj na iné záujmy. A môžem myslieť aj na to, že by som sa mala venovať aj inej kariére. Lebo v živote každej modelky to raz príde. Obdobie, keď si musí alebo chce zvážiť, akú cestu si vyberie. Nikto totiž nie je stále mladý, ani dievčatá z tejto brandže, ale často majú popri fotení dosť času, a tak sa pustia aj do niečoho iného. Niektoré začnú študovať, nájdu si prácu na opačnej strane fashion biznisu najčastejšie ako štylistky alebo niekde v módnom časopise, ďalšie si založia vlastné značku. Trebárs moja kamarátka si otvorila v New Yorku vegánsku reštauráciu. Ďalšia vyštudovala obchod na Newyorskej univerzite a dnes pracuje pre prestížnu spoločnosť. A ja som sa prihlásila na štúdium interiérového dizajnu, dizajnových programov a aktívne pomáham jednému newyorskému start-upu, v ktorom som sa pred pár rokmi stala jednou z investoriek. A tiež, ako už iste viete, sa venujem aj vám, čitateľkám EMMY, vo hviezdnej redakcii.

Instagram/adrianacernanova

Len snívať nestačí

Vôbec nejde len o dievčatá z módnej brandže. Týka sa to aj nemodeliek a čitateliek, ktoré po rokoch menia povolanie, začínajú odznova, nevedia nájsť smer. Alebo ich práca, ktorú robia, vôbec nenapĺňa. Lenže iba veci, ktoré robíme naplno a s presvedčením, nás môžu urobiť šťastnými. Aj keď odhodlať sa na zmenu je niekedy ťažké a vyzerá to ako nemožné, cesta sa vždy nájde. Ak máme chuť učiť sa nové veci a zdokonaľovať sa v tom, čo už vieme. Viem, žiada si to čas a pevnú vôľu, lebo na svojich snoch treba pracovať každý deň, až kým sa nestanú realitou. Ale na sebe aj na ľuďoch zo svojho okolia vidím, že sa to dá. Tak aj vám držím palce, nech je pre vás nový rok taký, aký si ho vysnívate.

Viac foto sexi Adriany si vychutnajte v našej fotogalérii

Čítajte viac:

Modeling vám môže zmeniť život: Tieto modelky sa s nami podelili o skúsenosti

Ako chutí modeling? Pohľad na tento biznis očami krások rozličného veku

Zarába na krivkách: Nemá dokonalé miery, no aj tak ju živí modeling

FOTOhádanka: Komu patrí toto dokonalé telo? Modelka to nie je!