Známa je aj z éteru, poslucháči Fun rádia ju poznajú pod prezývkou Maca. Zábranská moderovala na Markíze predchádzajúcu sériu tanečnej šou Let´s Dance, v aktuálnej ôsmej sérii ju však po boku Viktora Vinczeho nahradila Lucia Hlaváčková, píše magazín EVA.

Zábranská si v nedeľu prišla pozrieť prvé kolo veľkolepej tanečnej šou a povzbudzovala kolegu z rádia. ,,Nestihla som si ani uvedomiť, ako rýchlo ten rok preletel, ale som rada, že som si to mohla užiť už z tej nie stresujúcej pozície, z diváckej stoličky. Najmä, keď tam ide bomby náš Zimnýkoval s Radkou, top strop, a o Táničke Drexler ani nehovorím. Krásne prvé kolo to bolo,“ tešila sa zo zážitku.

AKO JEJ TO S ČESKÝM HERCOM NA LET´S DANCE PRISTALO, SI POZRITE V GALÉRII!

Martina Zábranská a Adam Bardy spolu účinkujú v seriáli Mama na prenájom.
Zdroj: tv markíza

Maca do spoločnosti vyviedla svojho partnera, ktorým je o 28 rokov starší český herec Jiří Dvořák. Toho môžete poznať napríklad z rozprávok Anjel Pána a Princezná zakliata v čase, či filmov Lída Baarová a Indián, zahral si aj v historickom seriáli Mária Terézia.

56-ročný Dvořák je dvakrát rozvedený a má dospelú dcéru, 28-ročná Zábranská bola v minulosti zasnúbená, no s expriateľom im svadobné zvony napokon nezazvonili. AKO JEJ TO S ČESKÝM HERCOM NA LET´S DANCE PRISTALO, SI POZRITE V GALÉRII!