Naša januárová titulka je úžasná a kraľuje jej hviezdna a štýlová topmodelka Kaia Gerber, ktorá nás dostala tým, že vlastne ani dlhé roky netušila to, že jej mamina Cindy Crawford je slávna a ani to,  že bola kedysi modelkou + že modeling je vlastne práca, ktorou sa dá aj uživiť :) EMMA loves Kaia Gerber. Zisti viac o „novej Cindy“ a listuj tvoju januárovú EMMU na strane 26.

K tomu len v najnovšej EMME TOP CHRISTMAS WISHLIST list plný TRENDY DARČEKOV, ktorým neodoláš, a s ktorým bude nakupovanie hračkou. V novom čísle nájdeš tiež tipy na DARČEKY PODĽA CELEBRÍT OD NEUVERITEĽNÝCH 5 €, ktoré musíš mať. Miluješ originalitu? Hor sa na TRENDY INSTA INŠPIRÁCIU nielen pod vianočný stromček: originálne mikiny, huňaté deky, hviezdne náušnice, sukne, štýlové tenisky a ďalšie. Do našich trendových tipov sa zamiluješ.

Hromadu HOT módnych tipov nájdeš v novej EMME.
Hromadu HOT módnych tipov nájdeš v novej EMME.
Zdroj: EMMA

Čo robiť, aby ti vzťah počas Vianoc neexplodoval? Najkrajšie obdobie roku je tu a s ním neraz aj množstvo stresu a  neraz aj plno stresu, kričania a výčitiek... EMMA ti poradí, ako to všetko prekonať a neprísť o perspektívny „relationship.“ 

To najlepšie zo zimnej módy čaká na teba. Buď MISS SANTA - farebný mix zlatej a červenej, prichádza štýlová pomocníčka Santa Clausa. Alebo stav na ľadovú princeznú – snehová pokrývka a mrazivý odlesk ľadu, ktorý si zamiluješ. Mušketierka - Na zimu siahajú čižmy poriadne vysoko a ty budeš aj v mínusových teplotách šialene sexi. ZAMAT – na všetkom – EMMA odporúča. KABELKOVÝ HLAVOLAM – ktorý vyriešiš pod vianočný stromček. Vyber si tú, po ktorej túžiš. Pohodlné MÓDNE PLETKY – zimné roláky a svetre, v ktorých ti nebude zima za žiadnych okolností.

Hviezda januárovej titulky Kaia Gerber s Karlom Lagerfeldom.
Hviezda januárovej titulky Kaia Gerber s Karlom Lagerfeldom.
Zdroj: EMMA

Jeden LIKE NA INSTA a SVETOVÁ KARIÉRA? Áno, je to možné :) Tvárou značky GUESS sa ako jediná Slovenka stala Miška Karaková. Objavil ju sám Marciano, keď jej fotky zbadal na Instagrame a moderná rozprávka sa mohla začať. Wow, závidíme!

Predstavujeme tiež nový web EMMA.SK, ktorú si zamiluješ. Klikaj denne a zisti všetko, čo sa do tvojej EMMY nezmestilo. Neprehliadni HOT VIDEÁ zo zákulisia, COOL VIDEÁ z fotení, EXKLUZÍVNE ROZHOVORY, FASHION články a ani náš INSTA LIFE. K tomu celebrity, fashion tipy, kvízy a hot články plné noviniek,  ktoré ti nesmú ujsť. Nahliadni s našim trendy webom do zákulisia výroby tvojho obľúbeného magazínu a nenechaj si ujsť žiadne horúce novinky.

Emma.sk je CHIC, KRÁSNA, SEXI, SVETOVÁ a plná VIDEA, KVÍZOV, MÓDY a LIFESTYLE. Zakusni sa do skvelého čítania plného trendov.

Novú EMMU plná pokušenia s dokonalými maskami na spanie nájdeš v predaji už zajtra. Nesmieš premeškať.