Pozrite, prečo Kate Middlton stále nosí rozpustené vlasy

Kate sa s princom Williamom stretla ešte na škole. Anglicko tlačilo na princa a ten si svadbou nebol úplne istý, tak sa rozišli. Vojvodkyňa si medzi tým našla iných piateľov a žila vlastný život. Napokon sa dali opäť dokopy a v roku 2010 sa v Afrike zasnúbili. Svadba sa konala v apríli 2011. Odvtedy sa Kate stala trojnásobnou mamičkou a jednou z najštýlovejších a najsledovanejších žien na svete. Okrem skvelých outfitov ju poznáme aj ako ženu, ktorá rada nosí rozpustené a vlnité vlasy. Obdivujeme na nej aj drdoly, ktoré na nej vyzerajú skvele. No najčastejšie ju vidíme práve s rozpusteným účesom a cestičkou na stred.

Kate Middleton najčastejšie nosí rozpustené vlasy. Drdolu sa úplne vyhýba, nosí ho iba ak je nutné. V detstve mala operáciu, ktorá jej zanechala 7 centimetrovú jazvu nad uchom.
Kate Middleton najčastejšie nosí rozpustené vlasy. Drdolu sa úplne vyhýba, nosí ho iba ak je nutné. V detstve mala operáciu, ktorá jej zanechala 7 centimetrovú jazvu nad uchom.
Zdroj: Getty Images

Fanúšikovia si všimli, že vojvodkyňa nosí najčastejšie rozpustené vlasy kvôli jazve. Tí mysleli na to najhoršie, že jej museli odstránili nádor. Preto musel Kensingtonský palác vydať vyhlásenie o tom, že Kate v detstve podstúpila operáciu, po ktorej jej ostala sedem centimetrová jazva. Trojnásobná mamička sa vyhýba drdolu ako len môže. Nosí ho iba v nevyhnutných situáciách.

Čítajte viac:

KONEČNE! Jakab ukázal fotky z tajnej svadby: Aha, aké mala nevesta netradičné šaty

Šialení celebritní rodičia: Tieto mamičky sú na svoje deti poriadne prísne

Čo o vojvodkyni Kate Middleton neviete: Pozrite, predvádzala polonahá a fajčila

Je to vonku: Čo si myslí o Meghan Markle princ Charles? TOTO ju nepoteší...

Prísna výchova Kate a Williama: TOTO smutné pravidlo musia kráľovské deti dodržiavať

Je Meghan Markle naozaj tehotná? Tieto fotografie hovoria za všetko!