Pozrite si spoločné fotky Kate a Meghan v našej fotogalérii

Veľké sťahovanie


Lavínu špekulácií odštartovali pred pár týždňami správy, že Meghan s Harrym sa plánujú vysťahovať s Kensingtonského paláca. Toto kráľovské sídlo v súčasnosti obývajú spoločne s Harryho starším bratom Williamom, jeho manželkou Kate a ich tromi deťmi. Zdroje z kráľovského paláca britskému bulváru potvrdili, že Harry s Meghan o sťahovaní veľmi vážne uvažujú a údajne by k tomuto kroku mali pristúpiť už budúci rok. Po dôvode netreba dlho pátrať - ohlásené tehotenstvo Meghan Markle už dávnejšie naznačovalo, že novomanželia si budú hľadať vlastné bývanie.


Krstní rodičia


Kým rozhodnutiu o oddelenom bývaní by sa dalo ešte rozumieť, pred pár dňami sa verejnosť dozvedela ďalšiu novinku, ktorá o možnom konflikte medzi švagrinami na kráľovskom dvore hovorila už omnoho presvedčivejšie. Denník Daily Mail priniesol exkluzívnu informáciu: Meghan s Harrym už údajne vybrali krstných rodičov pre svojho očakávaného potomka - a William s Kate to zrejme nebudú! Túto funkciu majú údajne zastúpiť herec George Clooney s manželkou Amal. Práve s Amal je Meghan dlhoročná kamarátka a v dôsledku toho sa mali skamarátiť aj George s Harrym. Pikošku denníku prezradil hercov bratranec. Kráľovský palác sa k tejto špekulácii nateraz odmietol vyjadriť, no ak sa potvrdí, Kate a William podľa všetkého dostanú košom…

Kate Middleton a Meghan Markle.
Kate Middleton a Meghan Markle.
Getty Images

Palác klebety vyvracia

Uplynulé dni boli pre mediálny obraz Meghan Markle, ale aj Kate Middleton, mimoriadne náročné. Dokonca natoľko, že sa rozhodli zasiahnuť samotní predstavitelia Kensingtonského paláca - rozbehli “lov” na tých, ktorí tieto klebety začali šíriť. A niet sa veľmi čomu diviť - takéto PR si nikto z kráľovskej rodiny zaiste neželal. Aký vzťah však majú vojvodkyne a zároveň švagriné v skutočnosti, vedia zrejme len ony samy. Pozrite si spoločné fotky Kate a Meghan v našej fotogalérii.