Pozrite si spoločné fotky Kate a Meghan v našej fotogalérii

Veľké sťahovanie


Lavínu špekulácií odštartovali pred pár týždňami správy, že Meghan s Harrym sa plánujú vysťahovať s Kensingtonského paláca. Toto kráľovské sídlo v súčasnosti obývajú spoločne s Harryho starším bratom Williamom, jeho manželkou Kate a ich tromi deťmi. Zdroje z kráľovského paláca britskému bulváru potvrdili, že Harry s Meghan o sťahovaní veľmi vážne uvažujú a údajne by k tomuto kroku mali pristúpiť už budúci rok. Po dôvode netreba dlho pátrať - ohlásené tehotenstvo Meghan Markle už dávnejšie naznačovalo, že novomanželia si budú hľadať vlastné bývanie.


Krstní rodičia


Kým rozhodnutiu o oddelenom bývaní by sa dalo ešte rozumieť, pred pár dňami sa verejnosť dozvedela ďalšiu novinku, ktorá o možnom konflikte medzi švagrinami na kráľovskom dvore hovorila už omnoho presvedčivejšie. Denník Daily Mail priniesol exkluzívnu informáciu: Meghan s Harrym už údajne vybrali krstných rodičov pre svojho očakávaného potomka - a William s Kate to zrejme nebudú! Túto funkciu majú údajne zastúpiť herec George Clooney s manželkou Amal. Práve s Amal je Meghan dlhoročná kamarátka a v dôsledku toho sa mali skamarátiť aj George s Harrym. Pikošku denníku prezradil hercov bratranec. Kráľovský palác sa k tejto špekulácii nateraz odmietol vyjadriť, no ak sa potvrdí, Kate a William podľa všetkého dostanú košom…

Kate Middleton a Meghan Markle.
Kate Middleton a Meghan Markle.
Zdroj: Getty Images

Palác klebety vyvracia

Uplynulé dni boli pre mediálny obraz Meghan Markle, ale aj Kate Middleton, mimoriadne náročné. Dokonca natoľko, že sa rozhodli zasiahnuť samotní predstavitelia Kensingtonského paláca - rozbehli “lov” na tých, ktorí tieto klebety začali šíriť. A niet sa veľmi čomu diviť - takéto PR si nikto z kráľovskej rodiny zaiste neželal. Aký vzťah však majú vojvodkyne a zároveň švagriné v skutočnosti, vedia zrejme len ony samy. Pozrite si spoločné fotky Kate a Meghan v našej fotogalérii.