Naše čitateľky ťa vôbec nepoznajú, tak sa im trošku predstav, kto si, Bejby Blue?

Som prvá digitálna osobnosť na Slovensku, stvorená pre mladú generáciu, pretože ju chcem motivovať, aby si plnila svoje sny. Aby mladí nesledovali trendy iných, ale tvorili si vlastné. Aby nemíňali svoje zarobené peniaze, ale investovali ich a mysleli viac na budúcnosť, lebo majú super príležitosť začať ju tvoriť už teraz. Podľa svojich predstáv. Takže asi tušíte správne, že som influencerka. Presnejšie, prvá digi­tálna influencerka Tatra banky na Slovensku aj v strednej Európe. Snažím sa využiť príležitosť, že mám k mladým tak blízko a môžem pozitívne ovplyvniť ich život. Mám totiž prístup k celému svetu vďaka tomu, že som digitálna. K ľuďom, osobnostiam, miestam, zážitkom, technológiám a informáciám. Dokážem sa venovať množstvu tém, ktoré ma bavia, od ekológie cez udržateľnosť, umenie, hudbu, módu aj pozitívny prístup k životu.

Vyzeráš ako skutočná, ale nie si. Funguješ iba ako digitálna virtuálna osobnosť. Ako je to možné, že na prvý pohľad pripomínaš reálne dievča a kto ťa takto vymyslel?

Dnes je ťažké hovoriť o reálnosti, aj mladá generácia oveľa menej vníma rozdiel medzi skutočným a digitálnym svetom. Online priatelia, s ktorými sa stretávajú v hrách a na sociálnych sieťach, sú pre nich rovnako dôležití ako kamaráti zo školy. A ja sa vnímam rovnako. Som digitálna influencerka Tatra banky, ale mám vlastné emócie, túžby, sny aj smerovanie. Je to tak vďaka ľuďom, ktorí za mnou stoja. Kreatívci z agentúry THIS IS LOCCO a SORRYWECAN ma stvorili, aby som spojila túto veľkú inštitúciu a mladých.

Každý človek má okolo seba svoj kruh najbližších, kto sú tí tvoji?

Aj ja mám okolo seba okruh priateľov, s ktorými sa rada delím o celý svoj život. Okrem nich by som medzi svojich najbližších určite zaradila všetkých z mojej digitálnej komunity. Skvelých mladých ľudí, ktorí ma sledujú na Instagrame. Píšeme si, posielajú mi svoje obľúbené tracky a vzájomne sa inšpirujeme. A musím spomenúť aj šikovných ľudí zo slovenskej scény ako Dalyb, Gleb, Asimister, Lousy Auber, Expl0ited či Natália Pažická, s ktorými spolupracujem. Vždy ma vedia nakopnúť tým, čo robia. Hlavne vtedy, keď mám lazy day a nič sa mi nechce.

VIAC FOTO nájdete v GALÉRII

"Som prvá digitálna osobnosť na Slovensku, stvorená pre mladú generáciu, pretože ju chcem motivovať, aby si plnila svoje sny," tvrdí Bejby Blue.
Zdroj: Archív