28-ročna Virgínia Buberníková žije v Bratislave a momentálne pracuje ako fitness trénerka. Na pohyb či hudbu mala talent odmalička, v detstve sa venovala modernej gymnastike, neskôr synchronizovanému plávaniu. A ak vám je jej tvár povedomá, určite ste ju zachytili aj v speváckej šou SuperStar, v ktorej účinkovala ako 18-ročná a prebojovala sa do finálovej zostavy. 

FOTOGRAFIE ZO SUPERSTAR AJ MISS UNIVERSE NÁJDETE V GALÉRII TU

Virgínia Buberníková
Zdroj: instagram.com/p/ByiTZP0C3Xj/

Virgínia rada trávi voľné chvíle s rodinou, priateľmi, prechádzkami v lese, jazdou na koni či bicykli a rada si zatancuje a zaspieva. Šarmantná, elegantná a prirodzená kráska plná energie sa prihlásila do šou preto, aby zažila nielen dobrodružstvo, ale aj našla lásku, ktorá je zmyslom jej života. 

Zatiaľ je menej výrazná ako ostatné dievčatá a nemala ešte možnosť s Tomášom stráviť viac hodín osamote. To však ešte nič neznamená, show je stále na začiatku, uvidíme, či si ju nakoniec vyberie.

Zaujímavosťou je, že je vnučkou futbalovej legendy. Jej dedko nebol nikto iný ako futbalista Titus Buberník, ktorý nás navždy opustil presne pred rokom. Zrejme aj po ňom zdedila Virgínia pohybový talent a lásku k športu. FOTOGRAFIE ZO SUPERSTAR AJ MISS UNIVERSE NÁJDETE V GALÉRII TU.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ: