Kate Middleton tehotenstvo veľmi pristane

Kate Middleton a Princ William sa stretli v roku 2001 počas štúdia na univerzite. Pár tvorili od roku 2003, aj keď svoj vzťah oficiálne nepotvrdili. Médiá ich prenasledovali na každom kroku. Napokon na nich Kate podala žalobu, keďže v tom čase nebola verejne činnou osobou. Už v roku 2006 sa očakávalo, že William požiada Kate o ruku, no nestalo sa. V roku 2007 sa dvojica rozišla. Williamovi sa do svadby nechcelo. Z Kate si už robili posmech, že je večnou čakateľkou. Ale v roku 2010 doslova prekvapila dvojica zásnubami. William pokľakol pred Kate počas ich romantickej dovolenky v Keni. 

Kate Middleton čaká už tretie dieťatko amy vieme kedy sa narodí.
Kate Middleton čaká už tretie dieťatko amy vieme kedy sa narodí.
Getty Images

Dvojica si svoje "áno" povedala 9. apríla 2011 a z Kate sa stala vojvodkyňa. William a Kate majú spolu dve deti - 4-ročného syna Georga a 2-ročnú dcéru Charlottu. Keď Kate a William oznámili, že čakajú ďalšie dieťatko, celý svet začal rozmýšľať nad tým kedy príde na svet. Každý kto vie rátať si na prstoch spočíta kedy približne sa môže kráľovská rodinka tešiť na novorodeniatko. Presne 4.septembra oznámili túto krásnu, radostnú a neočakávanú správu. Každý ráta s tým, že Kate by mala alebo mohla porodiť v apríli.

Kate Middleton čaká už tretie dieťatko amy vieme kedy sa narodí.
Kate Middleton čaká už tretie dieťatko amy vieme kedy sa narodí.
Getty Images

Do sveta sa dostala informácia, že by to malo byť presne 23. apríla. Či to tak bude je otázne, dieťatko sa na svet môže vypýtať aj o niečo skôr. Viac fotografií tehotnej Kate Middleton nájdete v našej galérii.  

Čítajte viac:

10 vecí, ktoré ste o svadbe Kate Middleton a Princa Williama určite nevedeli

Ako vyzerala herečka Meghan Markle ešte predtým než spoznala svojho Princa: Vždy takáto nebola...

Pozrite, nešikovná Kate Middleton: Predviedla veľké bruško a aj to, že športy jej moc nejdú!

To vážne? Takýto nos chce mať vraj každá žena: Dali by ste si ho urobiť podľa Kate Middleton alebo...

Nevinná Meghan Markle nie je úplne prirodzená, ako sme si mysleli: TOTO si dala upraviť!