Pozrite, ako rastie vojvodkyni Meghan bruško

Bývalú americkú herečku si začali všímať médiá po celom svete a tak sa nevyhla ani malým škandálom. Meghan je v kráľovskej rodine nováčik a niet sa čomu čudovať, že všetky pravidlá neovláda naspamäť. To však nikomu neprekáža a brunetku si zamilovalo celé Anglicko, označili ju za miláčika Británie. Po všetkých škandáloch, ktoré sa točia okolo novej vojvodkyne sa princ Harry rozhodol zakročiť. So svojou manželkou sa nechce ukazovať na verejnosti nejaký čas. Dokonca ju na chvíľu opustil. Po tajomky odišiel do Afriky a svoju milovanú nechal doma. 

Vieme, kedy sa narodí dieťa Meghan Markle a princa Harryho: Pozrite, ako dlho to tajili!
Zdroj: Profimedia.sk

Čítajte viac:

Cibulková si dopraje poriadny luxus! Domov tenistky vyráža dych: Apartmán ako pre princeznú

Takto vyzerala Melania Trump ešte predtým, ako si za manžela zobrala terajšieho amerického prezidenta!

Najväčšie trapasy našich celebrít: Za TOTO sa budú hanbiť do konca života!

Po mesiaci "oddychu" kedy ju chcel princ Harry uchrániť od médií, sa spoločne ukázali na charitatívnej akcii. Zdá sa, že Meghan rozruch okolo svojej osoby priam zbožňuje a rozhodla sa pokúsiť o ďalší škandál. V londýnskom divadle Victoria Theatre Palace sa konalo predstavenie megaúspešného muzikálu Hamilton a výťažok poputoval deťom so zákernou chorobou HIV. Vojvodkyňa zo Sussexu sa rozhodla pre čierne elegantné šaty, teda skôr minišaty. Tie siahali vysoko nad jej kolená, možno vyššie ako je v kráľovskej rodine povolené. Meghan strih šiat veľmi pristal a vyzerala priam neodolateľne. Popri fotení sa vojvodkyňa zo Sussexu nechtiac preriekla a prezradila, ako prezýva princa Harryho v súkromí. ,,Can you see, my love?" v preklade: ,,Vidíš, láska?" . Rozkošnú prezývku zachytili aj na videu:

Zákaz otehotnieť!

Nejeden priaznivec očakáva veselú informáciu z kráľovského dvora. Kedy bude Meghan tehotná? Tak skoro to určite nebude. Môže za to práve kráľovná Alžbeta II., ktorá odporučila mladému páru ešte počkať. Dôvodom je spoločná návšteva Tichomoria, kde budú kráľovnú sprevádzať Meghan a Harry. Vraj by nebolo vhodné, aby mala vojvodkyňa zo Sussexu ranné nevoľnosti. Podobný zákaz vraj zažila krátko po svadbe aj Kate Middleton s princom Williamom, ktorí vtedy kráľovnú Alžbetu II. sprevádzali na ceste po Ázii. 

Ako dlho to taja?

Meghan Markle šokovala v modrých šatách, ktoré zvýrazňovali jej bruško. A nie len tak hocijaké bruško. Pôsobilo skôr ako tehotenské. Snažila sa niečo zakryť? Zdá sa, že áno! Podľa posledných fotografií to vyzeralo tak, že vojvodkyňa zo Sussexu je naozaj tehotná. Meghan sa ukázala v čiernych šatách, ktoré obopínali jej postavu iba jemne. Bývalá herečka sa zaguľatieva aj do bokov a nepomohol jej v tom ani opasok, ktorý mal zvýrazniť úzky pás. Práve naopak, bruško jej tak ešte viac vynikalo. V poslednej dobe sa vojvodkyňa snaží svoju postavu maskovať Á-čkovými sukňami alebo voľnými šatami a nie je to len tak!

Meghan Markle šokovala v modrých šatách, ktoré zvýrazňovali jej bruško. A nie len tak hocijaké bruško. Pôsobilo skôr ako tehotenské. Avšak snažila sa niečo zakryť?
Meghan Markle šokovala v modrých šatách, ktoré zvýrazňovali jej bruško. A nie len tak hocijaké bruško. Pôsobilo skôr ako tehotenské. Avšak snažila sa niečo zakryť?
Zdroj: Getty Images

Kedy príde na svet?

Podľa vyjadrení kráľovskej rodiny ho Meghan privedie na svet na jar 2019. Vyzerá to tak, že po rozprávkovej svadbe, ktorú obdivovala polovička zemegule, so založením rodiny dlho nečakali... Podľa uvedenéo termínu pôrodu manželka britského princa otehotnela mesiac dva po svadbe. Mamičkou sa tak stane vo veku 37 rokov. Kráľovská rodina to ohlásila 15. októbra ráno prostredníctvom médií a sociálnych sietí: „Ich kráľovské výsosti Vojvoda a Vojvodkyňa zo Sussexu s veľkým potešením oznamujú, že Vojvodkyňa zo Sussexu čaká dieťa na jar v roku 2019. Ich kráľovské výsosti ocenili všetku podporu, ktorú získali od ľudí po celom svete od ich májovej svadby a tešia sa, že môžu túto šťastnú novinu zdieľať s verejnosťou,“ píše sa v oficiálnom vyhlásení. 

Čítajte viac:

Cibulková si dopraje poriadny luxus! Domov tenistky vyráža dych: Apartmán ako pre princeznú

Takto vyzerala Melania Trump ešte predtým, ako si za manžela zobrala terajšieho amerického prezidenta!

Najväčšie trapasy našich celebrít: Za TOTO sa budú hanbiť do konca života!

Spackané plastiky slovenských celebrít: Pozrite, ako dopadla Dara po operácii nosa!

Alena Pallová oslávila narodeniny vo veľkom štýle: Private Jetom na večeru do Toskánska!

ŠOK! Bezdeda a Schindlerová sa dali dokopy: Vyzerajú lepšie, ako kedykoľvek predtým!