Martin, my v Emme Ťa registrujeme už veľmi dlho, no do povedomia divákov si sa ešte viac dostal aj vďaka výhre v šou Tvoja tvar znie povedome. Ako to ovplyvnilo tvoju doterajšiu kariéru? Dostal si možno vďaka tomuto projektu nejakú zaujímavú ponuku?

Áno, áno. Dostal som sa do trošku väčšieho povedomia a hneď som dostal ponuku do Divadla Andrea Bagara v Nitre na hlavnú postavu do muzikálu Jozef a jeho zázračný farebný plášť. Je to veľmi zaujímavý projekt s krásnym príbehom, živým orchestrom a zborom, čo túto inscenáciu ešte očisťuje a krášli.

Ako spomínaš na túto šou? Na ktoré vystúpenie si sa najviac tešil?

Každé vystúpenie malo pre mňa neuveriteľnú hodnotu a pri každom som sa toho veľa naučil. Z vystúpení bol mojím obľúbencom asi The Weeknd. Pri tomto vystúpení som si uvedomil, že moje pľúca asi nefungujú tak ako by som chcel. (smiech)

Vystriedal si aj mnoho zaujímavých masiek, ktorá bola za teba tá naj?

Najlepšia maska bola pre mňa Luciano Pavaroti a Netta. Maskéri spravili extrémnu robotu, ktorú som musel spečatiť mojimi schopnosťami.

A kde sa vidí Martin Klinčúch o pár rokov ako herec?

Chcel by som si zahrať vo filme. Zatiaľ som sa s televíznym herectvom stretol len v seriáli Pán profesor, ale verím, že ponuka na film príde. Raz určite. (smiech)

Pokračovanie na ďalšej strane.