Ešte pred Vianocami sa Twiinska pochválila profesionálnymi zábermi malej Ney, tá má na nich síce zatvorené oči, ale to vôbec nemení nič na fakte, že je to jedno prekrásne dievčatko. Známej dvojičke z hudobného dua pomáhajú s výchovou predovšetkým jej rodičia a sestra Daniela, s ktorými žije spoločne v Hronskom Beňadiku.

„Som teraz najšťastnejšia na svete. Vedela som, že materstvo bude pekné, ale že bude až také nádherné, to som ani netušila. Úloha matky je naozaj krásna, teším sa, že mám Neušku, že sme si už na seba zvykli a je to naozaj ten najkrajší pocit," povedala svojho času pre Nový čas. 

„Je to iný režim, už nepozerám len na svoje potreby, ale predovšetkým na ňu. Venujem sa jej na 100 %, vstávam niekoľkokrát za noc, takže sa vôbec nevyspím, a to je veľmi vyčerpávajúce," dodáva. 

Na Instagrame už niekoľkokrát Neu ukázala, avšak najnovšie video všetkých odrovnalo. ,,Toto moje najúžasnejšie a najmilovanejšie slniečko má dnes 3 mesiačiky," blahoželá Veronika a my sa pripájame. Fotku nájdete v galérii.