Lady Gaga minulý rok dokázala, že okrem hudobného nadania má aj herecký talent. Odkedy vyšiel do kín film Zrodila sa hviezda, zaradil sa medzi najnavštevovanejšie a ešte dlho po jeho premietaní zožal veľký úspech.

Za herecké a spevácke výkony bol niekoľkokrát ocenený. Niet sa čo čudovať, režisér Bradley Cooper, ktorý si zahral aj jednu z hlavných úloh, odviedol skvelú prácu. Dráma zobrazujúca negatívne stránky hudobného priemyslu v kombinácii s romantickým príbehom plným jedinečných piesní očaril milióny nadšencov.

Bradley Cooper and Lady Gaga  získali Zlatý glóbus za najlepšiu pieseň.
Bradley Cooper and Lady Gaga získali Zlatý glóbus za najlepšiu pieseň.
Zdroj: gettyimages

Lady Gaga si na svojom turné pripravila pre fanúšikov prekvapenie. Ani samotný Bradley netušil, že sa v ten večer objaví na pódiu. Speváčka ho vyzvala, aby si spolu zaspievali najznámejšiu pieseň Shallow, ktorá sa v rádiách dostala do top rebríčkov aj vďaka emotívnemu precíteniu spevákov.

Umelci si sadli aj v súkromnom živote, o čom svedčí aj ich správanie počas vystúpenia. Stefani vo výstrednom outfite s modrou parochňou a kriklavo- oranžovým rúžom ostala natoľko dojatá, že sa neubránila slzám.