V šoubiznisových vodách boli Beckhamovci vždy vnímaní ako dokonalá rodinka, ktorá sa vzájomne podporuje a ktorá si, často až okázalo, vyznáva lásku. Najmä prostredníctvom sociálnych sietí, kde svoje účty majú už všetci členovia prominentnej rodinky okrem najmladšej, sedemročnej Harper.

Vždy, keď niektorý z členov oslavuje alebo prežíva iný životný míľnik, mu všetci ostatní posielajú dojímavé odkazy. Prvý raz však ostala mamička Victoria bez podpory najstaršieho syna Brooklyna. Deň matiek oslavovala bez neho, keďže je kvôli pandémii "uväznený" v USA, kde žije s priateľkou. Victoria sa na Instagrame priznala, že syn jej veľmi chýba: "Šťastný Deň matiek všetkým mamám na celom svete. Neviem sa dočkať, keď sa opäť stretneme celá rodina. Chýbaš mi, Brooklyn. Bozkávam."

Zatiaľ čo iné roky Brooklyn mame posielam dojímavé odkazy, hoci aj boli spolu, tento rok si mladík na Deň matiek asi nespomenul. Odkaz pre mamu, na oplátku, chýbal. Ktovie, možno už bol čas opustiť hniezdo... Na otcove narodiny si však hrdý synátor spomenul.