Veronika priznáva, že najviac na svete miluje šport a cestovanie. Ani pandémia jej preto nezabránila v tom, aby vyrazila do Kostariky, odkiaľ sa vrátila len pred pár dňami. Popri čakaní na lietadlo sa rozhodla, že sa otvorí svojim fanúšikom na Instagrame a bude im odpovedať aj na veľmi súkromné otázky. "Momentálne nemám žiadnu vážnu známosť a som takto šťastná. Ale to neznamená, že tomu nie som otvorená," odpovedala Veronika na otázku, či niekoho má. "Myslím, že to bolo očividné, že nám to neklape a obaja chceme v živote niečo iné," vyjadrila sa na adresu Adama, s ktorým mali podľa odborníkov vytvoriť dokonalý pár.

Nemá strach z toho, že nestretne toho pravého? "Z tohto vôbec nemám strach. Myslím si, že každý jeden z nás stretne toho pravého alebo tú pravú v ten pravý čas a zastávam názor, že radšej budem sama a šťastná, ako nešťastná v nejakom nezdravom vzťahu. A koniec koncov, nikde nie je napísané, že musíš byť s jedným človekom do konca života a nemyslím si, že existuje iba jeden jediný pravý človek na tejto zemi. Určite ich je viac, ale musíš nájsť takého, pre ktorého sa oplatí bojovať," priznala sympatická trénerka, ktorá prehovorila aj o tom, že mala v minulosti psychické problémy.

"Mala som psychické problémy, hlavne keď mi zomrel tatino. Z toho som sa nevedela asi rok alebo rok a pol dostať. Mala som depresiu a navštevovala som psychológa. Je to choroba ako každá iná, preto si nie som istá, či to človek dokáže prekonať sám. Každopádne, keď mám taký pocit, že ma to ide zase pohltiť, keď mám panické záchvaty alebo stavy úzkosti, tak sa s tým snažím pracovať tak, že sa tým nenechám úplne pohltiť a idem robiť niečo, čo ma napĺňa, čo mi robí radosť a vyčarí mi úsmev na tvári," radí Veronika, ktorá priznala aj to, že pred Kostarikou nebola v úplnej psychickej pohode. Nebola si vraj istá, či žije život, aký chce. V zahraničí však pochopila, že by chcela spojiť dve veci, ktoré miluje najviac na svete a to je šport a cestovanie. “Takže niečo plánujem do budúcna. Dúfam, že to vyjde," avizuje. 

Veronikine fotky nájdete v našej galérii!