Len pred pár hodinami sme vás informovali o fakte, že český MMA zápasník Karlos Vémola odletel do Thajska. V tejto destinácii sa totiž množstvo fighterov pripravuje na svoje dôležité zápasy, ani Karlos nie je výnimkou. V máji ho totiž čaká dlho odkladaný zápas s Patrikom Kinclom.

SPOLOČNÉ ZÁBERY S BLONDÍNKOU Z BRNA V GALÉRII

Samozrejme, aj oddych je dôležitý. Na sociálnych sieťach sa objavilo video, ako si užíva s partiou priateľov v uliciach Bangkoku, avšak na záberoch, ktoré natočil mladý slovenský Twitcher, zápasníkovi robí spoločnost istá neznáma blondínka.

Zdalo sa, že po veľkom škandále s Rikou Fane bude aspoň niekoľko mesiacov sekať dobrotu. Nuž, ako sa hovorí, raz neverník - stále neverník. ,,Vidím, že Česko zasa žije nejakou kauzou, keď okolo mňa prešla pani na chodníku. Tak zo mňa zasa všetci robia predátora, že sem jazdím si užívať a nie trénovať," povedal pre extra.cz samotný Karlos.

Aj keď sa zdalo, že ide o cudziu ženu, identitu dievčaťa potvrdil českému bulváru dobre informovaný zdroj. ,,Hneď keď som to video videla, povedala som si, sakra, to je Lara." Malo by ísť o českú barmanku pracujúcu v brnenskom podniku Pitkin, ktorý zápasník často navštevuje. Je náhoda, že sa v rovnaký čas stretli v uliciach Bangkoku? Uvidíme, ako to vysvetlí Lele.

SPOLOČNÉ ZÁBERY S BLONDÍNKOU Z BRNA V GALÉRII