Rodinné problémy neobchádzajú ani Geissenovcov. Svoje by o tom vedela hovoriť aj samotná Carmen, ktorá už niekoľko rokov neprehovorila so svojimi svokrovcami. A podľa jej vlastných slov to ani do budúcna nevyzerá príliš ružovo.

Starí rodičia Margaret a Reinhold boli neodmysliteľnou súčasťou série Geissenovci, pričom práve dedko si získal sympatie mnohých divákov. Nuž, idylka sa nekoná a spory v rodine naďalej pretrvávajú.

Všetko sa to začalo vo februári 2013. Ako píše nemecký magazín Bunte, Carmen sa vtedy škaredo pohádala so svojou švagrinou. Údajne urazili aj dedka Reinholda a podľa zdrojov magazínu malo Carmen prekážať, že Reinhold bol v ich šou veľmi obľúbený. "V ten deň sa všetko pokazilo," hovorí zdroj z ich blízkeho okolia.

"Reinhold sa snažil obnoviť kontakt. Babka ani dedko nie sú bezcitní. Dúfajú, že sa opäť pomeria, avšak Robert doteraz vôbec nezareagoval," prezradil ich známy.

POZRITE SI EXKLUZÍVNE FOTOGRAFIE GEISSENOVCOV NA SLOVENSKU. NÁJDETE ICH V NAŠEJ GALÉRII

Navyše naštrbený je aj vzťah medzi Robertom, Carmen a zvyškom rodiny. Ako uvádza portál „news.de“, možných dôvodov na zvrat malo byť hneď niekoľko: Robertova sestra Martina si vraj robila žarty z hudobných ambícií Carmen – tieto vtipy však podľa portálu nemali mať dobrý ohlas. Ďalším dôvodom má byť údajný spor o finančné záležitosti medzi Carmen a svokrou Margret.

Zrejme si to pamätajú aj Robertovi fanúšikovia. „Je tu ešte zlý vzduch?“ pýta sa jeden. Ďalší má však podozrenie, že rodinné fotografie by mohli slúžiť ako dôkaz o zmierení. "Je dobré, že oslavujete spolu." S toľkou harmóniou sa zdá celkom reálne, že Carmen by mohla byť len za kamerou, každopádne, uvidíme, ako to nakoniec dopadne.

Geissenovci na SLOVAKIA RINGU TOTO musíte vidieť. Viac v NAŠEJ GALÉRII