Zdá sa, že to najhoršie má známa česká youtuberka za sebou. Síce je už štvrtý mesiac v nemocnici, všetko naznačuje tomu, že sa čoskoro vráti domov. Kristýna bola v nesprávnom čase na nesprávnom mieste. S priateľom sa vybrali do vychýrenej reštaurácie v Istanbule, ktorá im v zlomku sekundy zmenila celý život.

Popáleniny tela a tváre boli natoľko vážne, že sa influencerka od septembra doteraz lieči v ďalekom Turecku. Bohužiaľ, strávila tam ja Vianoce a Nový rok. Po náročnom období jej však začína svitať na lepšie časy. Na sociálnych sieťach je viac aktívna a včera si dokonca vyšla do mesta!

Kristýna sa teší milému gestu.
Kristýna sa teší milému gestu.
Zdroj: Instagram/tresnickova

Týnuš sa obrátil svet hore nohami, vďaka čomu prehodnotila aj svoje životné priority. Napriek dlhým mesiacom strávených v nemocničnej izbe jej čas ubieha o trošku rýchlejšie aj kvôli personálu, ktorý sa o ňu stará. Youtuberka sa o milý zážitok podelila aj so svojimi fanúšikmi. Na Instagram uverejnila fotku, ku ktorej dodala, že ju sestričky vytiahli do mesta a dovolili jej si dať pohár vína. Veríme, že je všetko na dobrej ceste a Týnuš prajeme veľa zdravia!