Informácie o Ondřejovi Brzobohatom, ktoré sa dostali do médií, zdvihli zo stoličiek mnoho jeho priateľov. Umelec tvrdí, že za všetkým stojí jeho bývalá manželka Taťána Kuchařová. Tá to rázne odmietla. Informácie a fotografie, že sa prezlieka za ženu a holduje týmto zábavkám aj v súkromí obleteli snáď všetkých.

FOTOGRAFIE ZO SVADBY NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII TU

Ondrej sa z kauzy otriasol a rozhodol sa pre rázny krok, tretíkrát sa oženil. Pred pár týždňami si užíval radostné chvíle na Maldivách a práve tam požiadal svoju priateľku, moderátorku Danielu Písařovicovú o ruku.

„Porušujem zásadu zdieľať svoj osobný život na sociálnych sieťach. A to z čírej radosti zo životného šťastia, ktoré prajem úplne všetkým. Milujem ťa! Stojí to sakra za to!“ prezradil Ondřej. Práve Daniela mala údajne stáť za rozchodom manželstva s Tatianou, tá je doteraz s Ondřejom doslova "nanože".

Svoje áno si povedali v Taliansku, o šaty nevesty sa postarala Lenka Mulabegovič, musíme uznať, že obaja vyzerali naozaj krásne a srší z nich radosť a šťastie. FOTOGRAFIE ZO SVADBY NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII TU