Už pred veľkolepou svadbou si dvojica prešla neľahkým obdobím, najprv údajne podvádzala Lela, neskôr aj Karlos. Obaja ale turbulentné časy prežili a aj napriek všetkému vhupli do zväzku.

Také zamotané manželstvo Česko už dlho nezažilo. ,,"Samo o sebe je to nechutné, nielen to, že je to 6 týždňov po pôrode, horšie je, že to bol môj dobrý kamarát,“ hovoril svojho času na Instagrame zápasník.

Ani blondína nezaostávala. Môj manžel žiadny vzťah mimo mňa nemá, máme dve malé deti, žijeme riadnym rodinným životom, sme stále spolu a problémy iných odmietame riešiť na úkor vzťahu v našej rodine,“ dodala Lela, ktorá manželovi verila.

"Nemali sme s Karlosom dobré obdobie už dlhý čas, pretože keď Karlos nemôže trénovať a zápasiť, nie je pokojný a v poriadku. Je nervózny, nepokojný a rozhodí ho čokoľvek. Bohužiaľ, dôsledkom toho je, že jeho náladu si odnášajú najbližší a aj keď som sa vždy snažila byť tolerantná a chápavá, nezvládala som to,“ tvrdila.

Lela sa k údajnému pomeru s Hankou vyjadrila, aj keď pôvodne nechcela. "K tejto pseudoafére môžem povedať iba toto. Bohužiaľ je a bude veľa žien a slečien, ktoré sa budú na mojom manželovi a mne chce zviditeľniť za každú cenu. Je až neuveriteľné, ako hlboko dokážu klesnúť len pre päť minút slávy, a je veľmi smutné, že si to odnáša celá naša rodina. Žiadnej z týchto slečien neprajem, aby si niečím takým museli v živote prejsť. Ďalej sa k tomu už nebudem vyjadrovat."

Hanka sa ohradzuje, že ak by chcela slávu a parazitovať na ich známych mená, spraví to hneď na začiatku. Celé jej vyjadrenie aj zverejnené správy s Karlosom nájdete v GALÉRII.