Televízni diváci si ju zamilovali ako vtipnú Ildikó zo Susedov. Teraz herečka Viki Ráková (41) vďaka účinkovaniu v šou Tvoja tvár znie povedome všetkým ukázala, že vie hrať nielen uletenú ženu, ale skrýva oveľa väčší talent. Vie spievať, byť sexi, vie výborne tancovať a perfektne napodobní napríklad aj speváčku Jennifer Lopez či lídra z kapely Imagine Dragons Dana Reynoldsa. Mama dvoch synov - Bendegúza (7) a Benjamína (3) pritom tvrdí, že na účinkovanie v šou spočiatku nemala odvahu.

O spev podľa vlastných slov nikdy nemala záujem!
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CbR37fsNv3h/

"Na začiatku som bola nerozhodná, či do toho ísť, lebo som sa na to vôbec necítila," povedala pre Eurotelevíziu a dodala, že najviac sa trápi so spevom! "Spev nikdy nebol mojím koníčkom. Nie je to žáner, v ktorom sa cítim doma."

Viki Ráková v šou Tvoja tvár znie povedome divákom neraz vyrazila svojimi výkonmi dych.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CiGXlertP6x/

Viki sa vraj na seba v televízii ani nedokáže pozerať. Celkovo je voči sebe až prehnane kritická, čo je v dnešnom šoubiznisovom svete nevídané. "Keď pozeráte televíziu, chcete vidieť niečo pekné. A ja mám odjakživa pocit, že mám krivé ústa a asymetrickú hlavu. Často sa zameriavam na svoje nedokonalosti a nesústredím sa na to, čo mám robiť."

Jej zástup fanúšikov, na čele s manželom, hudobníkom Róbertom Lakatošom (42), by určite nesúhlasil. Viki sa v šou predviedla v úplne novom svetle a jej talent diváci i porota aj patrične ocenili zaslúženým víťazstvom.

Viac fotiek Viki Rákovej a jej premien zo šou nájdete v našej FOTOGALÉRII.