Britská skupina Spice girls vznikla v roku 1994 v Londýne, ale preslávil ich až hit Wanabe v roku 1996. Sláva však netrvalo dlho a v roku 2000 sa definitívne rozpadli. Odvtedy sa stretli dvakrát a naposledy vystúpili počas záverečného ceremoniálu na olympiáde v Londýne v roku 2012. Nechýbala Geri Horner, Emma Bunton, Melanie Brown, Melanie Chisholm ani Victoria Beckham.

Getty Images

Naposledy spolu vystúpili na londýnskej olympiáde v roku 2012. Autor Getty Images

Tá neskôr vyhlásila, že už so Spice Girls nikdy nevystúpi. „Už to neurobím. Vystúpiť na olympiáde bola veľká česť. Bola som hrdá, že tam môžem byť a že som Britka. Zároveň to bola ideálna príležitosť všetkým sa poďakovať a povedať, že to bolo skvelé a že sa to už nestane. Musíte vedieť, kedy je čas odísť,“ uviedla pre taliansku a španielsku edíciu magazínu Vanity Fair. Oficiálne ako dôvod uviedla pracovné a rodinné povinnosti. Zlé jazyky však hovoria, že sa s bývalými kolegyňami nepohodli v otázke peňazí. Faktom je, že kamarátkami ostali a Viktória ich stále podporuje. Po zverejnení informácie o turné napísala na svoj Instagram: Dnes je pre dievčatá špeciálny deň. Oznámili prvé dátumy koncertov od roku 2012, keď sme vystupovali všetky spoločne. Nepridám sa k nim, no byť súčasťou Spice Girls bolo významnou etapou môjho života. Želám im veľa lásky a zábavy na turné. Viem, že ich vystúpenia budú úžasné a fanúšikov skvele zabavia!“ Victoriu nepresvedčili ani milióny libier, ktoré skupina za turné zinkasuje.

Instagram

Autor Instagram

Spice Girls sa na pódiá vrátia v júni budúceho roku, zatiaľ plánujú len šesť koncertov vo Veľkej Británii. Predaj lístkov štartuje 10. novembra o 10:30. Mel B však prezradila, že po britských koncertoch chystajú aj svetové turné.

Čítajte viac:

Koniec neprirodzeným balónom! Ktoré celebrity si nechali odstrániť silikóny?

Sú to vôbec ony?! TAKTO vyzerali anjelikovia z Victoria´s Secret: Aha, čo dokáže plastika a mejkap

Pád, narušitelia aj stratený šperk za milióny: Toto sú NAJväčšie trapasy z Victoria's Secret šou!

Opäť hviezdi na Instagrame: Meghan Markle zbiera za TÚTO FOTO tisíce lajkov

Slovenské celebritné páry, ktoré sa milujú, pracujú spolu a kafrú si do remesla: Viete, ktoré to sú?