Či už sa to niekomu páči alebo nie, aj toto je novodobý spôsob zoznamovania. Televízia Markíza po 16-stich rokoch obnovila show Ruža pre nevestu. 18 dievčat má šancu zabojovať o priazeň úspešného Slováka žijúceho v Bangkoku.

Jednou z najvýraznejších žien je rozhodne Katarína Talanová, ktorá na svoje kolegyne pôsobí ako princezná. V šou síce zatiaľ veľa vody nenamútila, no divákov už stihla rozplakať - niektorých dojatím, iných od smiechu. Počas prvej epizódy Tomášovi spievala, neskôr vyhrala titul Miss Ruža, v posledne epizóde prekazila rande jednej z účastníčiek a vyliezla spolu s Tomášom na skaly.

Nádejný ženích ale zhodnotil, že bola v akomsi kŕči, rozprávala v metaforách a vôbec nie uvoľnene a k veci, do toho všetkého ešte niekoľkokrát spievala. Celej situácie sa chytila aj známa slovenská komička. Nasratá žena vystihla celé rande priam ukážkovo, dokonca ju pochválila samotná Becca, moderátorka bonusovej relácie show Ruža pre nevestu. ,,Najlepšie zhrnutie 😂😂😂😂😂," smeje sa. FOTOGRAFIE Z RANDE TOMÁŠA A KATKY NÁJDETE V GALÉRII TU

PARÓDIA NA RANDE TOMÁŠA A KATKY