Bola úspešnou novinárkou a do New Yorku odcestovala po páde Dvojičiek ako zahraničnopolitická spravodajkyňa.

Všetko vyzeralo perfektne, až do jedného osudného rána, keď sa s ňou manžel Bill rozlúčil, odišiel z domu, no naspäť sa už nikdy nevrátil.
 

Nakoniec za oceánom ostala dlhšie, ako plánovala, a postupne si plnila svoj americký sen. „New York je miesto, kde je snívať dovolené, priam až prikázané. Každý deň prináša nové výzvy a prekvapenia. Je bláznivý, ale aj veľmi disciplinovaný, stále v pohybe, najmä keď v ňom nie ste na návšteve. Bolo to pekné, vzrušujúce a dynamické obdobie. Také je však, zdá sa, každé. A ak nie je, tak si ho vytvorím,“ vraví optimisticky Andrea Coddington, ktorej sa za oceánom darilo z pracovnej aj súkromnej stránky.

Všetko vyzeralo perfektne, až do osudného rána.
Zdroj: Petra Bošanská

Našla tam muža svojich snov, za ktorého sa vydala, a časom sa ich rodina rozrástla o dcéru Saru a syna Marka. Všetko vyzeralo perfektne, až do jedného osudného rána, keď sa s ňou manžel Bill rozlúčil, odišiel z domu, no naspäť sa už nikdy nevrátil. Tragická autonehoda vzala Andrei milovaného manžela a dvom malým deťom otca. „Človek je v takom šoku, priam až paranormálnom stave, ktorý ho úplne ochromí. Paradoxne, čím rýchlejšie sa adaptuje na novú životnú situáciu a neumára sa niečím takým nezvratným, ako je odchod blízkeho človeka, tým rýchlejšie si uvedomí, že musí hrať s novými kartami a stále sa musí pokúšať o víťazstvo,“ vraví obľúbená autorka. Ani jej nezostávalo iné, len s tými novými kartami začať hrať.

Pokračovanie článku na ďalšej strane.