Brunetka je preslávená tým, že pravidelne provokuje fotkami svojho obnaženého tela perfektných kriviek zo všetkých možných uhlov. Ako sa ukázalo, aj po rokoch dokáže Emily objaviť novú pózu, v ktorej sa „otrčiť“ do objektívu, píše Plus 7 dní. 

Namiesto vymýšľania novej polohy, jednoducho napodobnila svojho domáceho miláčika. Rovnako ako pes Colombo si totiž ľahla na koberec pri krbe. Zadok vystrčila do objektívu a rukami napodobnila pózu jeho predných nôh. Možno by to nebolo až také čudné, keby vedľa svojho psa neležala úplne holá.

Bizarný záber nezbieral za pár dní cez 2 milióny lajkov, no zároveň aj nejednu rozpačitú reakciu. "Neviem, ako sa mám cítiť,“ "Je to strašidelné a zároveň úžasné,“ "Mám len ja taký pocit, alebo je to sakramentsky čudné,“ povyberal z nich portál Mirror.

Zvláštnu nahú FOTO Emily Ratajkowski si pozrite v GALÉRII.

Ten tiež dodáva, že necudnú Emily pravdepodobne fotil jej manžel, filmový producent Sebastian Bear-McClard. Dvojica sa zosobášila v roku 2018, v roku 2021 privítali na svet svoje prvé dieťa, syna Sylvestra Apolla. Modelka nedávno zažiarila na červenom koberci filmového festivalu Cannes, fotky nájdete v GALÉRII.