Přijmeš moji růži? Vetu, ktorú dodnes nevieme dostať z hlavy, niekto opäť opráši. Po dlhých rokoch sa na obrazovky TV Markíza vracia celosvetovo úspešný formát The Bachelor, v ktorom jeden šťastný muž dostane príležitosť nájsť ženu svojich snov – a možno aj budúcu nevestu. Spomedzi 18 krások si tentoraz svoju vyvolenú vyberá sympatický 29-ročný Tomáš Tarr. Jeho priezvisko síce pôsobí exoticky, no Tomáš je Slovák ako repa. Ako je však možné, že sme o tomto vypracovanom a úspešnom krásavcovi zatiaľ nepočuli? Sympaťák pochádza zo Štúrova a v mladosti sa venoval modelingu. Ten jeho kroky zavial do ďalekej Číny, kde sa začalo jeho veľké ázijské dobrodružstvo.

Čaro Thajska
Bolo to ťažké obdobie. Aj keď ma rodičia volali späť domov, tvrdohlavo som odmietal a ostal som. Začal som pracovať v jednom z najväčších klubov v Bangkoku ako promotér a manažér. Rýchlo som tak začal spoznávať ľudí a zbierať dôležité kontakty. Dnes podnikám v kreatívnom biznise. Mám kontrakty s veľkými ázijskými značkami. Spravujem online obchody a venujem sa aj koučingu na sociálnych sieťach,“ vysvetľuje svoje podnikanie Tomáš, ktorý má na sieti Tik-Tok viac ako milión fanúšikov. Vďaka svojej práci sa už stretol aj s hviezdami svetového formátu. „Šiel som napríklad vo výťahu s Leonardom DiCapriom, keď prišiel do klubu, v ktorom som pracoval. Zdal sa mi povedomý, ale v baretke som ho hneď nespoznal. Uvedomil som si, kto to je, až keď sme vystupovali a pozdravil ma slovami: Ahoj, ja som Leo. Okrem neho som však spoznal Mika Tysona, speváka Jasona Derula či rapera Wiza Khalifu.“

Tomáš Tarr
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CfgPJaBL2_y/

Milovaný aj nenávidený
Hľadať si partnerku vo vyšších šoubiznisových kruhoch ho však nelákalo. „Hoci som v Bangkoku známy, som normálny chalan a preferujem normálne dievča. Aj preto si hľadám lásku na Slovensku,“ vysvetľuje Tomáš, ktorý si uvedomuje, že šou ho zviditeľní aj u nás. „Som pripravený na všetky reakcie, ktoré prirodzene po vysielaní šou prídu. Viem a uvedomujem si, že budú aj neprajníci. Už krátko po tom, ako vyšla informácia, že budem tvárou šou práve ja, prišli prvé hejty. Som však voči takým veciam obrnený. Beriem to naozaj tak, že ak má niekto čas niekoho hejtovať, musí mať veľmi nudný život. Ja by som na niečo také čas nemal. Čiže beriem to s úsmevom a túto skúsenosť si chcem čo najviac užiť. Natáčanie je síce náročné, ale naozaj je to pre mňa skvelá skúsenosť,“ hovorí podnikateľ.

Exotické zlatokopky
„Mal som v Thajsku tri vzťahy. V tejto krajine však nie je tajomstvom, že ich rodičia odmala vychovávajú a tlačia, aby si našli cudzinca, ktorý ich zabezpečí a odídu s ním za lepším životom. Zaujímavé je, že sa tým ani netaja.“ Lásku sa aj preto rozhodol hľadať vo svojej rodnej krajine. Aj tu však počíta s tým, že môže natrafiť na potenciálnu nevestu, ktorá viac ako po jeho srdci bude túžiť po jeho bankovom účte. Veď klofnúť boháča, cestovať po svete a užívať si rozprávkový život je lákadlom pre nejednu vydajachtivú slečnu. Aj na to je však mladý podnikateľ pripravený.

Tomáš Tarr
Zdroj: TV Markíza

Návrat do domoviny
Tomáš v domovine totiž zanechal rodičov, ktorých vždy rád navštívi. „Moja mama je moja najlepšia kamarátka. Hovoríme si všetko a podporuje ma vo všetkých krokoch. Keď sa dozvedela o šou, veľmi mi držala palce a vníma to ako skvelú príležitosť.“ Mamin názor preto bude Tomáš zohľadňovať aj pri výbere nevesty. „Moje predchádzajúce vzťahy mi mama neschvaľovala a naozaj sa skončili nešťastne. Asi by som na jej názor teda mal dať,“ uzatvára s úsmevom nádejný ženích. FOTO TOMÁŠA NÁJDETE TU!